Понеділок, 30 жовтня 2017 11:15

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ В КОЛЕДЖІ

Однією з основних форм зв’язку навчального закладу та батьків студентів, а також основною формою спільної роботи батьків є батьківські збори. Родинно-громадське виховання підростаючого покоління має бути гармонійним та проводитись на основі співпраці викладачів коледжу з батьками студентів. Лише така співпраця буде сприяти особистісному розвитку студентів, формуванню у них життєвих цінностей, стійких переконань, відповідальності за навчання та власну поведінку.

27-28 жовтня 2017 р. актова зала навчального закладу була заповнена вщент, що свідчило про значний інтерес батьків до успіхів своїх дітей та майстерності педагогів-наставників.

Згідно з порядком денним, було розглянуто питання організації навчального-виховного процесу в коледжі:

-        розробка і впровадження єдиних вимог до студентів у коледжі та сім`ї;

-        залучення батьків до спільної діяльності із дітьми;

-        підвищення педагогічної культури батьків;

-        поєднання громадського і сімейного виховання.

Перед батьками виступив директор коледжу Альохін В.І., який розкрив основні проблеми навчання, побуту, виховання студентів у навчальному закладі та набуття професійної майстерності. Увагу було приділено і особливостям проходження Державної підсумкової атестації та ЗНО- 2018.

З цікавістю батьки студентів слухали виступи заступника директора з навчальної роботи Лазаренка П.В.,  заступника директора з виховної роботи Лоїка Р.П., завідувачки навчально-методичної лабораторії з впровадження дуальної освіти та робітних професій Костенко Т.В., завідувачів відділень.

Кожен з присутніх батьків отримав від кураторів груп вичерпну індивідуальну інформацію щодо успішності їх дитини в осінньому семестрі 2017/2018 н. р.

Костромська А.М.- зав. бібліотекою

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru