Понеділок, 23 жовтня 2017 13:01

Ветеринарна клініка Немішаївського агротехнічного коледжу "Vethouse"

На базі Немішаївського агротехнічний коледжу діє ветеринарна клініка "Vethouse", що корисується довірою у місцевих господарів тварин і добре відома у професійних колах далеко за межами селища. Тут проводиться клінічне та лабораторне обстеження тварин, надання їм терапевтичної та хірургічної допомоги, профілактичні обробки тварин проти збудників заразних захворювань, косметичні послуги, консультації з питань утримання, догляду та годівлі тварин. Ведеться активна агітаційна робота щодо недопущення розповсюдження хвороб, спільних для тварин і людини.

Ветеринарні лікарі клініки – це викладачі коледжу, які поєднують у роботі багаторічний досвід із сучасними науковими розробками та разом з глибокими знаннями передають майбутнім ветеринарним фельдшерам відданість і любов до професії. Під час занять в клініці студенти охоче впроваджують на практиці отримані теоретичні знання, ініциативно беруться асестувати викладачам, а згодом і самостійно виконують маніпуляції різної складності.

В клініці "Vethouse" проводиться методична і наукова робота. Клінічний матеріал, отриманий в процесі роботи з хворими тваринами, активно використовується при проведенні навчального процесу.

Матеріальна база клініки дає можливість студентам набувати практичних навичок при роботі з тваринами на сучасному рівні. Студенти мають змогу практично закріплювати теоретичні знання з усіх клінічних дисциплін: внутрішніх хвороб тварин, оперативної, загальної та спеціальної хірургії, акушерства і гінекології, епізоотології, паразитології, патологічної анатомії, клінічної діагностики тощо. Операційний та маніпуляційний блоки зроблені таким чином, що студенти можуть спостерігати за ходом маніпуляцій, не заважаючи лікарю.

Тож, ветеринарна клініка Немішаївського агротехнічного коледжу поєднує в собі дві важливі функції: надання ветеринарної допомоги населенню та здобуття якісної освіти майбутніми ветеринарними фельдшерами.

Калдараш О.П.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru