П'ятниця, 20 жовтня 2017 09:17

Збори з приводу проходження атестації та ЗНО

19 жовтня 2017 року в актовій залі Немішаївського агротехнічного коледжу були проведені збори студентів другого курсу з приводу змін до Законів про вищу та загальну середню освіту.

Розпочала збори завідувач навчально-методичного кабінету Білан Ольга Анатоліївна повідомленням про те, що в 2018 році студенти другого курсу повинні пройти атестацію в письмовій формі або у формі ЗНО. У разі непроходження або незадовільних результатів студентів буде відраховано з коледжу.

Зрозуміло доводив до свідомості слухачів інформацію, чесно і об’єктивно ставив питання директор коледжу Альохін Володимир Ілліч.

Він зазначив, що дана сутуація ставить завдання і робить певні виклики викладачам, батькам, та, в першу чергу, свідомосі та особистості студентів – майбутнього нашої Держави. Повідомив, що найближчим часом в коледжі організують додаткові безкоштовні курси, підкреслив важливість самонавчання. Наголосив що тільки за умови зацікавленості студента та свідомому ставленні до навчання педагоги коледжу зможуть підготувати достойних фахівців, що будуть працювати в народному господарстві.

Голова циклової комісії Костюк Наталія Іванівна проінформувала студентів про необхідність зареєструватися для проходження атестації, звернувшись в школу або коледж.

Віримо, що вжиті заходи допоможуть студентам успішно пройти атестацію і продовжити опановувати вибрану професію в Немішаївському агротехнічному коледжі!

Калдараш О.П.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru