П'ятниця, 06 жовтня 2017 12:08

Обмін досвідом

На базі Новочорторийського державного аграрного технікуму відбулося засідання навчально-методичної комісії аграрних технікумів та коледжів із спеціальності 211 «Ветеринарна медицина», організоване методистом ДУ «НМЦ  «Агроосвіта» Вишневською Оксаною Володимирівною.

Від ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» брали участь: представник від навчального закладу – завідувач навчально-методичної лабораторії з дуальної форми навчання та робітничих професій Костенко Т.В. і член комісії  – голова циклової комісії відділення «Ветеринарна медицина» Овчарук Н.П., яка виступила з доповіддю на тему: «Організація та планування методичної роботи на ветеринарному відділенні».

Відбувся обмін досвідом між викладачами навчальних закладів Київської, Волинської, Житомирської, Чернігівської областей щодо якісної підготовки фахівців, активне впровадження інноваційних технологій в організації освітнього процесу.  З метою створення зв’язків щодо бази практик між навчальним закладом і сучасним інноваційним підприємством відвідали  ТОВ Organik milk  Житомирської області.

Костенко Т.В., Овчарук Н.П.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru