Понеділок, 02 жовтня 2017 11:02

В Бородянському палаці культури ім. Т.Шевченка відбулись святкові урочистості

28 вересня 2017 року з нагоди Міжнародного Дня працівників освіти в Бородянському палаці культури ім. Т.Шевченка відбулись святкові урочистості.

 

Жовтень щедрий на барви осінні

День учителя – свято ж яке!

Освітянській великий родині

Студентство шле вітання палке!

Сьогодні усі надзвичайно красиві,

Тож сонцем нам сяйте, будьте щасливі!

Ці зустрічі з вами цікаві, охочі,

Щоб зорями сяяли вчительські очі,

Нехай Ваші учні вчаться на славу,

І вище ваш труд хай цінує держава!

Завітала на свято і дирекція Немішаївського агротехнічного коледжу - директор коледжу В.І. Альохін, заступник директора з навчально-методичної роботи П.В. Лазаренко, заступник директора з виховної роботи Р.П. Лоїк, помічник директора з кадрової роботи Г.Ф. Авраменко, голова профспілки співробітників коледжу В.М. Гапоненко.

Вітаючи освітян Бородянщини з нагоди свята, директор Володимир Ілліч Альохін подякував учителям за невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання. Наголосив, що всіх нас педагогів об’єднує головна мета, нашої спільної праці - допомагати молоді пізнати навколишній світ, отримати необхідні знання, набути моральні й духовні цінності, здобути гідну професію та обрати вірний життєвий шлях, стати соціально активним громадянином, справжнім патріотом України. Педагогічний колектив коледжу радий бачити випускників шкіл Бородянщини у поповненні великої студентської родини Немішаївського агротехнічного коледжу. І побажав всім міцного здоров’я, життєдайної сили, енергії, невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, та натхнення для досягнення нових успіхів у професійній діяльності!

В подарунок для всіх освітян піднесені квіти, корзина достатку і виступ учасників художньої самодіяльності коледжу. Спасибі Вам за розумне, добре, вічне. Нехай Ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щирої любові до молодого покоління та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Педагогом!

Культорганізатор Приходько О.О.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru