П'ятниця, 22 вересня 2017 00:00

Виїзне засідання кафедри селекції та насінництва НУБіП України

22 вересня 2017 року відбулося виїзне засідання кафедри селекції та насінництва НУБіП України на чолі з Жемойдою Віталієм Леонідовичем до Немішаївського агротехнічного коледжу. Завідувач кафедри познайомив зі своїм колективом, намітив подальші плани сумісної роботи, провів професійну орієнтацію серед студентів відділення «Аграрний бізнес».

Викладачі циклової комісії агрономічних дисциплін разом з кращими студентами підготували презентацію щодо своєї дослідницької діяльності, де були представлені фото з колекційно-дослідного поля, матеріали студентської конференції по вивченню гібридів кукурудзи. Директор коледжу В.І. Альохін подякував гостям за продуктивну співпрацю і вручив грамоти з нагоди 105 річниці навчального закладу.

Після офіційної частини в конференц-залі усі присутні відвідали колекційно-дослідне поле коледжу, завітали до спортивного комплексу з відремонтованим спортзалом, роздягальнями та душовими кабінами, ознайомились з новими лекційними аудиторіями відділення «Технологія виробництва продукції тваринництва» та «Ветеринарна медицина», пройшлися відремонтованими аудиторіями циклової комісії економічних дисциплін.

Завершився прийом побажаннями подальшої продуктивної співпраці на освітянській ниві.

Кузьмінець Оксана Миколаївна

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru