Понеділок, 25 вересня 2017 08:28

Урочистості з нагоди 85-річчя Київщини

Київщина рiдна – серце України,

Древнiй i прекрасний хліборобський край!

 

Зустрічає сонце співом солов’їним

Край ланів широких і лісів розмай –

У містах і селах над Дніпром і Россю

Розцвітай веселкою, щастям розцвітай,

Щоб в добрі і злагоді нам усім жилося,

Київщино мила, ти наш рідний край.

Щоб усе намріяне у житті збулося,

Київщина рідна, розцвітай!

Врожаями, людьми багата,

Історична і свята земля,

Ми вітаємо тебе зі святом,

Рідна Київщино моя!

 

 

Київська область. Неповторний і мальовничий куточок України. Це край, де ми народилися та живемо, де живуть наші батьки, де жили наші діди та прадіди. Це земля з багатовіковою  історією, мальовничою природою, чарівнею піснею, мудрими та талановитими людьми. Київщина – один з найбільших сільськогосподарських регіонів України, тому в області значного розвитку досягла сільськогосподарська наука.

24 вересня, в м. Ірпінь відбулись урочистості з нагоди святкування 85-тої річниці утворення Київської області «Благословенна Київська земля».

Ніщо не  завадило  провести  свято, ні дощ, ні захмарене небо. Для гостей свята весь день працювало наметове містечко «Гостинна Київщина», де кожний район та місто обласного  значення презентували досягнення  свого краю, сільськогосподарських підприємств. Тут були  сільськогосподарська техніка, майстер-класи по гончарству, різьбленню по дереву, з бісероплетіння і навіть працював старовинний ткацький станок. Святковий настрій створювали ведучі на сцені, де змінювали один одного аматорські колективи Київщини. Створені майстрами фотозони, де можна було зробити світлини на згадку про свято. Для малечі конкурси та розваги, залюбки діти заглядали до «пташиного зоопарку».

Велика честь першими зустріти  губернатора Київської області Олександра Горгана, народного депутата Ярослава Москаленка та шановних гостей випала студентам Немішаївського агротехнічного коледжу. Дівчата вручили святковий запашний коровай і привітали гостей запальною піснею, побажали всім миру і добробуту на рідній землі.

Викладачі та студенти також залюбки приєднались до святкування та розваг. Наші «молодші друзі - коні і поні»  покатали  малечу. У дітей від радості світились оченята, де іще випаде  така можливість посидіти верхи та потриматись за гриву маленького поні.

Директор коледжу В.І.Альохін, заступник директора з виховної роботи Р.П.Лоїк, завідувач відділення «Ветеринарна медицина» В.М.Овчарук, культорганізатор О.О.Приходько відвідали наметове містечко та  привітали гостей з святом. Без сумніву, головним багатством Київської області є люди – щирі, працелюбні, талановиті та патріотичні. Нам є чим пишатись, і ми маємо всі підстави для того, щоб з впевненістю дивитись в майбутнє.


Культорганізатор Приходько О.О.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru