П'ятниця, 22 вересня 2017 12:22

Дорогий подарунок в оновлену спортивну залу коледжу

22 вересня 2017 року до Немішаївського агротехнічного коледжу з гостьовим візитом прибув Народний депутат України V, VI скликання Суслов Євгеній з помічниками, які привезли коледжу цінний дарунок – еліптичний орбітрек. Орієнтовна вартість тренажера 15000 грн. Переваги використання орбітреку – покращення фізичного стану, гнучкості, тонусу м’язів, зменшення зайвої ваги.

Евгеній Суслов разом із Миколою Томенком прийняли рішення подарувати тренажер нашому коледжу на церемонії урочистого відкриття оновленої спортивної зали. І довели, що вони - люди слова!

Зустрічав поважних гостей директор коледжу Альохін Володимир Ілліч, який з великою вдячністю прийняв подарунок і зазначив, що цим жестом гості довели те, що бачуть явні позитивні зміни та вірять у перспективи розвитку коледжу. Володимир Ілліч провів Євгенія Суслова сонячними доглянутими алеями коледжу до оновленої спортзали, куди перенесли подарований тренажер. Приймала обрітрек Голова циклової комісії фізичного виховання Михайлова Наталія Петрівна. Вона виявила захоплення тим, що застарілі тренажери поступово змінюватимуться на сучасні, і зазначила, що подібні речі надзвичайно важливі для розвитку молоді. Наталія Пертівна з гордістю показувала, як багато вже зроблено в спортивному комплексі коледжу та як кипить робота завершального етапу ремонту.

Тож, дякуємо за чудовий дарунок! Сподіваємося, він буде високою сходинкою до спортивних звершень!

Калдараш О.П., лаборант

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru