Вівторок, 19 вересня 2017 11:59

Студентське життя. Твоя нова родина

Після веселих, безтурботних канікул важко було не помітити у гуртожитках нових мешканців – дещо збентежених, здивованих. Сновигаючи довгими коридорами, вони шукали відповіді на багато запитань, а також куточок, де можна було б оселитись на довгі чотири роки.

І відповідь не забарилась, вихователі  Крапивна В.С., Мельник О.М., Карпенко Н.М. в кожному гуртожитку  зібрали усіх своїх мешканців для пояснення «Правил внутрішнього розпорядку» та «Положення про студентський   гуртожиток Немішаївського агротехнічного коледжу» . Для багатьох першокурсників було новиною почути з уст вихователів про те, що у гуртожитках забороняється вживати алкогольні напої, палити, порушувати правила внутрішнього розпорядку, натомість потрібно дотримуватись санітарно-гігієнічних норм, правил техніки безпеки, пожежної безпеки та ін. Артилерія з боку адміністрації була важкою. Окрім вихователів, до совісті студентів-мешканців звертались заступник директора з виховної роботи Р.П.Лоїк, завідувачі відділень. Усі вони наголошували,що студенти, що проживають у гуртожитку – нова сім’я , нова родина.

Присутні на зборах старшокурсники з цікавістю спостерігали за повчальним процесом та обіцяли швидко адаптувати, новобранців і ввести в курс справ.

Збори завершились, а першокурсники твердо запам’ятали слова: «Це твоя нова родина! Будь добрим студентом, і все буде гаразд!».

Костромська А.М. – зав. бібліотекою

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru