П'ятниця, 15 вересня 2017 16:00

Славен будь на всі віки коледже!

Велична історія, багатотисячна кількість випускників, відомі науковці, висока громадянська позиція, патріотизм та любов до рідної землі – все це сучасність нашого Немішаївського агротехнічного коледжу, який відзначає 105 років від дня заснування.

 

15 вересня 2017 року у Немішаївському агротехнічному коледжі відбулися урочистості присвячені 105-річному ювілею.

На початку урочистостей зі святом привітали ансамбль барабанщиць «Літаври» Ірпінського економічного коледжу,  лауреати конкурсу «Голосіївська весна» та народний колектив України фольклорний дитячий ансамбль пісні і танцю «Калинонька»  - неодноразові призери Міжнародних конкурсів під керівництвом Таїсії та Олексія Резників та музичного керівника Володимира Єрасьова.

Коледж – це завжди рух уперед, це ознака життя і розвитку, це поєднання енергії молодості з мудрістю зрілих років», – зазначив  під час відкриття урочистостей  доктор філософії в галузі державного управління, кандидат с.г. наук, директор  коледжу Володимир Альохін. Директор зазначив, що агротехнічний коледж  є одним із найдавніших навчальних закладів аграрної освіти в Україні, який пройшов славний 105-річний шлях свого становлення і розвитку. Коледж дав сільськогосподарському виробництву, аграрній науці і бізнесу, державному управлінню і політиці тисячі відомих імен.

Від імені ректора НУБіП України Станіслав Ніколаєнка привітав  декан факультету «Ветеринарна медицина» М. Цвіліховський «Маю велику честь і надзвичайну приємність вітати студентів викладачів і працівників  коледжу з ювілеєм», – сказав  Микола Іванович, відзначив   славні традиції  коледжу та перспективи його розвитку як потужного осередку підготовки кадрів аграріїв.

З нагоди ювілею  привітав директор департаменту АПК Київської ОДА  Шупик О.М., який побажав великій коледжанській родині зберегти та примножити набутий за минулі роки досвід, а також надалі залишатися прогресивним і потужним осередком в системі вищої освіти України . Нагородив колектив  коледжу Почесною грамотою за вагомий внесок у розвиток аграрної науки та освіти та з нагоди 105-річного ювілею та подарував спортивне обладнання для спортивного комплексу.

Від імені голови Кивської обласної Ради Г.В.Старикової із привітанням виступили  депутати обласної ради Єрко Г.Г, Федорченко С.М., Борисенко  Д.В. вручили  директорові коледжу В.І.Альохіну  Почесну грамоту за вагомий особистий внесок у розвиток освіти області,багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм.

У цей урочистий день прийшло привітання від першого заступника Міністра освіти України В.В.Ковтунця, який побажав колективу коледжу подальших творчих успіхів на благо нашої держави. Подяка від народного депутата України Я.Москаленка.

З вітальним словом від імені департаменту освіти Київщини звернулась  до усіх присутніх начальник відділу освіти Бородянського району Кухар В.І. У своєму вітальному слові зазначила, що «Освіта творить націю. Немішаївський коледж є одним із таких навчальних закладів, які не тільки плекають майбутніх фахівців аграрної сфери, але й виховують патріотів рідної землі, держави».

Найщиріші вітання коледжу  подарували директори відокремлених підрозділів НУБІПу  Боярського  коледжу екології і природних ресурсів  Кропивко С.В., Бобровицького  коледжу економіки та менеджменту Гордієнко О.В. , Рівненського коледжу Корсун Я.П., Ірпінського економічного коледжу Михайлов С.І.

На свято прибуло багато гостей із різних куточків України. Линули привітання від голови райдержадміністрації Анісімова А. , голови районної ради Єрка Г.М.,голови Немішаївської селищної ради Замидри С.В, голови Микульцької сільської Ради Перевозника П.П., голови Мироцької сільської ради Деревінського С.М. Вони  відмітили, що незліченну кількість десятиліть коледж виконує свою почесну місію підготовки кадрів високої кваліфікації для аграрного сектору економіки.

Випускники різних років завітали цього дня до  коледжу, аби привітати свою альма-матер з ювілеєм.  З приємністю згадав про роки навчання, тепло відгукуючись про своїх учителів і наставників, випускник 1987 року,  директор птахофабрики «Полтавське сонечко» Восколович В.М.

Гордістю коледжу завжди  є викладачі, які пропрацювали багато років і виховали не одне покоління працівників сільського господарства. За значний внесок у розвиток Немішаївського агротехнічного коледжу, багатолітню педагогічну діяльність та з нагоди 105-річчя від заснування коледжу грамотами та подяками було нагороджено ветеранів, весь педагогічний, обслуговуючий персонал , господарську частину за сумлінну працю.

Своє мистецтво глядачеві дарували Заслужені артисти України Дмитро та Назарій Яремчуки, клуб танцю «Чарівність» з НУБіП України к(ерівник клубу доцент кафедри культурології С.Макода), Народний аматорський ансамбль «Любисток»( керівник Оксана Івахненко) , з Немішаївського центру творчості « Етюд» ( керівник Я.Колосніченко) та учасники художньої самодіяльності коледжу.

Урочистості з нагоди 105-річного ювілею завершилися.

Від щирого серця бажаю подальших успіхів у всіх починаннях, здоров’я, щастя і благополуччя, плідної праці на науковій та освітянській нивах, нових досягнень на благо нашої держави.

Костромська А.М., зав. бібліотекою

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru