П'ятниця, 15 вересня 2017 07:31

Урочисті заходи з нагоди святкування 105-ї річниці заснування коледжу

14 вересня 2017 року о 14 годині відбулося святкування 105-тої річниці з дня заснування Немішаївського арготехнічного коледжу. Урочистості відбулися в святково прибраній актовій залі. Запрошені були усі без винятку працівники коледжу, від керівництва до технічного персоналу, а також ветерани.

 

 

Відкрив свято директор коледжу Альохін Володимир Ілліч урочистою промовою. Гучними оплескими зустрічали колеги його теплі слова вдячності за співпрацю, з яких відчувалося, що для розвитку коледжу важливий внесок кожного прицівника.

На червону доріжку по черзі виходили всі служби коледжу та ветерани. Отримували подарунки, подяки, поздоровлення від директора. Заслужені працівники підготували чудові виступи щодо діяльності свого відділення, відзначали досягнення Володимира Ілліча в галузі розвитку коледжу та промовляли теплі привітання з нагоди свята.

Ніхто не залишився осторонь свята. З осяяними посмішками обличчями на червону доріжку в складі свого підрозділу дружно виходили всі працівники та ветерани, що були запрошені на свято:

Відділення «Ветеринарна медицина» + Зооцентр

Відділення «Технологія виробництва та переробка продукції тваринництва»

Відділення «Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання»

Циклова коміссія суспільно-гуманітарних дисціплін

Циклова коміссія природничо-математичних дисциплін на інформаційних технологій

Циклова коміссія фізичного виховання

Бібліотека, видавничий центр

Працівники бухгалтерії

Технічна служба

Відділ кадрів

Адміністративно-господарський підрозділ

Справжній святковий настрій створювали місцеві танцювальні та вокальні колективи «Карамелька», «Любисток», «Зорецвіт». Дитячий колектив «Карамелька» за свій запальний танок отримав в дарунок цукерки.

Завершилося свято банкетом, на якому всі страви були з продуктів виробництва коледжу – дари рибництва, тваринництва та садів-городів.

Бажаємо нашому коледжу процвітання та інтузіазму його працівникам!

Калдараш О.П., лаборант

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru