Четвер, 14 вересня 2017 06:23

Сучасний дитячий майданчик в парку коледжу – подарунок для місцевої дітлашні

13 вересня 2017 р. о 19 годині на території коледжу відбулося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчику, який було встановлено за сприянням Немішаївського селищного голови Замідри Сергія Володимировича.

 

 

 

Корпуси Немішаївського агротехнічного коледжу знаходяться в зоні чистого повітря, досить віддалено від траси, у мальовничому парку з віковими ялинами, розкішними каштанами, ретельно доглянутими барвистими клумбами, що квітнуть з ранньої весни до піздньої осені. Алеї, тихі під час лекцій, наче мурашник, оживають під час перерв. Творчі працівники коледжу та студенти прикрасили парк зробленими власноруч чудовими скульптурами що піднімають настрій.

Місцеві матусі дуже люблять гуляти з малечею територією парку. До недавнього часу тут бракувало дитячого майданчику. І ось радісна новина! За ініціативою керівництва коледжу та за сприянням Немішаївської селищної ради встановлено новий сучасний та безпечний дитячий майданчик! Сподіваемось, веселий дитячий галас, що лунає з вулиці, не завадить студентам зосередитись на лекціях.

Калдараш О.П., лаборант

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru