Вівторок, 12 вересня 2017 12:44

Шановні друзі, колеги, студенти!

 

Вік, досвід і традиції, помножені на знання – це ВП НУБіП України „Немішаївський агротехнічний коледж”. Такою короткою, проте надзвичайно змістовною формулою, підтвердженою  життям, можна узагальнити  105-річний шлях закладу. Проходять роки, змінюються покоління студентів і викладачів коледжу. Незмінним залишається високий творчий потенціал колективу, прагнення примножити добрі традиції, гордість за свій навчальний заклад, його випускників.

2017 рік - 105-річний ювілей нашого коледжу – це час підведення підсумків  та народження  нових  планів, формування фундаменту для подальших звершень. Наше завдання - підготувати та¬кого спеціаліста, що добре володіє знаннями, вміє творчо працювати.

У Кобзаря українського народу Т.Г.Шевченка є слова: «…думать, сіять, не ждать». В усі віки в пошані були люди, що ростили хліб. Хліборобське ремесло передавалося з діда прадіда синам, від них внукам і правнукам. І так безконечно… «Хліборобському роду -  нема переводу», - ствердно говориться  у народі.

Наш колектив наполегливо та самовіддано працює для процвітання рідної землі, щоб сучасні та наступні покоління не переставали збирати її щедрі плоди, а здобутки  просвіти та науки живили могутні сили рідного народу. Тому переважна більшість  наших  випускників – це не просто представники тієї чи іншої хліборобської професії, це люди з особливим станом душі, бо люблять землю і свідомо прагнуть на ній працювати, беручи  на озброєння свій фах та професіоналізм, а головне, віру у велике майбутнє нашого села і всієї України..

Я щасливий, що зі мною працює колектив однодумців, здатний реалізувати важливі завдання  навчальної, виробничо- господарської діяльності, дбати про зміцнення матеріально-технічної бази коледжу, створювати належні умови для здійснення навчально-виховного процесу.

Готуючи фахівців АПК різних спеціальностей,  викладачі нашого коледжу ставлять перед собою за мету не лише забезпечити високий професійний рівень викладання, але й сформувати свідому всебічно розвинену людину, яка спроможна стати активним учасником розбудови незалежної України.

У нашому коледжі навчаються молоді люди, які обрали високе призначення бути мудрими, освіченими господарями на рідній землі, які прагнуть ростити хліб та плекати сади. Наш навчальний заклад дав  сільськогосподарському виробництву, аграрній науці, державному управлінню і політиці сотні відомих імен.

Ми з вами є частинкою нашого народу і вкладаємо свій внесок у його велику справу побудови держави, над якою завжди сяятиме сонце та блакить безхмарного мирного неба, а землю вкриватимуть золоті лани дорідного українського хліба.

Тож бажаю всім колегам, щоб наша освітянська нива щедро родила добірним збіжжям – нашими випускниками, а студенти – завжди пам’ятали про свою альма-матер, згадували її добрими спогадами і вдячними словами.

Альохін Володимир Ілліч

Директор ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж», доктор філософії в галузі державного управління, кандидат   сільськогосподарських наук

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru