Вівторок, 12 вересня 2017 11:31

КОЛЕДЖУ - 105!

ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» відзначає своє 105-річчя. Це значна віха в історії навчального закладу.

 

Легкокрилим птахом пролітають роки.  І ось коледжу вже 105 років. Поважний вік для навчального закладу – є що згадати, над чим задуматися, та найголовніше – є чим пишатися, адже сьогодні  ВП НУБіП «Немішаївський агротехнічний коледж» – престижний освітній заклад Київщини, окраса селища Немішаєва, міцна матеріально-технічна база, який готує  кваліфікованих фахівців для різних сфер народного господарства, національно свідомих громадян держави, інтелектуальних і духовно гармонійних особистостей  з міцними  теоретичними знаннями, практичними навичками, морально-естетичними цінностями, переданими від мудрих наставників, тисячі студентів сміливо й упевнено відкривають для себе нові горизонти професійної діяльності.

На долю колективу коледжу (починаючи з сільськогосподарського училища) випала унікальна роль – бути кузнею аграрних кадрів середньої ланки для економіки регіону. За 105 років підготовлено більше 30 тис. техніків-механіків,  електромеханіків, технологів, ветеринарів, рибоводів, економістів, агрономів. . Серед випускників коледжу – керівники аграрних установ різних рівнів, науковці, кавалери урядових нагород, відмінники освіти. Тисячі випускників своєю самовідданою працею примножують славу закладу, який дав їм путівку в життя.

Коледж здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр та молодший спеціаліст за дев’ятьма  спеціальностями.Контингент студентів за денною та заочною формою навчання складає більше 1600 чоловік. Організацію навчально-виховного процесу здійснюють 130 викладачів. Серед них кандидати наук, доценти, спеціаліст вищої та І категорій, а також молоді викладачі. Педагогічний колектив постійно працює над покращенням якості навчально-виховного процесу, впровадженням інноваційних технологій та зміцненням матеріально-технічної бази. В структурі коледжу:

• навчально-дослідне господарство загальною площею 900 га сільськогосподарських угідь та тваринницькою фермою 130 голів великої рогатої худоби;

• навчально-виробнича майстерня

• автотракторний парк

На сьогодні коледж – це сучасна матеріально-технічна база для забезпечення високоякісної підготовки фахівців на рівні сучасних вимог, яка задовольняє соціально-побутові потреби студентів: світлі кабінети, лабораторії, аудиторії,  бібліотека з читальною  залою, спортивно-оздоровчий комплекс із тренажерними залами, спортмайданчиками, три гуртожитки, медпункт, стоматологічний кабінет, їдальня, актова зала. На території коледжу відкрито ветеринарну клініку для лікування дрібних  тварин та популяризації спеціальності і діяльності коледжу в цілому. Родзинкою коледжу є «Зооцентр» , де студенти мають можливість проходити практику. Швидко «Зооцентр» набув популярності, до нього кожного дня йдуть відвідувачі: школярі, випускники, представники різних організацій  як до міні-зоопарку.

За цей час викладачі і студенти-випускники навчального закладу зробили значний внесок в аграрний сектор, найважливішу скарбницю українського народу2017-й рік для коледжу –  ювілейний. Він зафіксує його унікальну історію, яка вплітається в загальну напругу творення, своєрідну біографію різних поколінь викладачів, студентів і окреслить перспективи їхньої долі. Тож хай він буде для нас вирішальним і щасливим, а ми, докладемо всіх зусиль, щоб він  таким став. Прагнемо, щоб наш коледж був для кожного справжньою  Alma Mater.

Програма святкування:

14 вересня 2017 року 14-00 -  урочисте вітання всіх працівників коледжу

15 вересня 2017 року:

- 1100-1130 – реєстрація учасників, ознайомлення з матеріально-технічною базою коледжу;

- 1130-1200- – молебень біля храму ;

- 1200-1400 – святкові урочистості  « Немішаївський коледж: історія, досягнення та погляди в майбутнє»

Нехай славиться ім’я твоє, наш рідний коледже!

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru