П'ятниця, 08 вересня 2017 12:41

День фізичної культури і спорту в коледжі.

Традиційно у другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту – свято всіх прихильників здорового способу життя. Цьогоріч 8 вересня 2017 року, погожого сонячного дня у Немішаївському агротехнічному коледжі відбувся спортивно-масовий захід на базі спортивного комплексу коледжу. Розпочалося свято з масової руханки, під звуки барабанщиць пройшли команди-учасники змагань та студенти першокурсники з викладачами. Ошатна, зібрана, енергійна колона оживила стадіон юним спортивним духом, духом бадьорості, одностайності, згуртованості молоді та наставників – студентів, викладачів, дирекції.

 

Гімн України, що пролунав сповістив про відкриття заходу з нагоди свята фізичної культури і спорту. В програмі був проведений святковий флеш-моб.

Із вступним словом звернувся директор коледжу В.І.Альохін. Привітав учасників та гостей свята, відзначив, що за всіх часів саме здорові духом і тілом люди становили опору суспільства, адже спорт загартовує характер і волю. Ті, хто сходить на високі п’єдестали, і ті, хто долає невелику за олімпійськими мірками, але значущу для себе дистанцію, роблять свій внесок у моральне здоров’я і гармонійний розвиток української нації, гартують рішучість і непохитність – якості, вкрай необхідні в цей час суворих випробувань. «Фізична культура і спорт виховують людину, її характер і волю. Приємно, що наші викладачі продовжують традицію якісного виховання спортсменів, серед яких є майстри спорту міжнародного класу, чемпіони та призери чемпіонатів України й світу», — зазначив Володимир Ілліч. Побажав спортсменам нових перемог і висловив надію, що 2017-2018 рік буде ще багатшим на спортивні досягнення викладачів та вихованців коледжу. Нагородив грамотами коледжу кращих студентів-спортсменів, а саме Цюрка В.Р., Зварчук І.В., Басараб І.В., Лиська М.В., Похиталюка Д.В., Легенького О.В., Луценка В.В., Мелюшка Я.Я., Васіна В.О., Кучера Б.П., Халаїма С.О., Горохолінського О.О., Биховченка О.О., Коломійцева В.С., Скринника Г.Л., Калитюка В.Р., Левківського В.Л., Корчака В.І., Бражника Є.О., Полуреза Д.О., Костенка В.В., Бєлоуса К.В., Горбатенка Р.А., Денисенка Р.М.

Володимир Ілліч відзначив подяками спонсорів-меценатів за вагомий і дуже потрібний внесок у підготовку матеріально-технічної бази коледжу, а саме: Беренка В.В., Борисенка Д.В., Герасименка С.П., Єрка Г.М., Єрка Г.Г., Ібатуліна І.І., Ілюшенко Л.А., Квашу С.М., Компанця М.А., Лавренюка О.А., Майстренка В.С., Ніколаєнка С.М., Науменка В.М., Остапченка П.В., Скворцова О.О., Сахарука О.В., Томіна Є.Ф., Тимошенка Р.В., Томенка М.В., Туржанського О.О., Шевчука В.А., Цвика В.В.

Директор коледжу зі словами вдячності за вагомий внесок у покращення матеріально-технічної бази спортивного комплексу в 2017 році звернувся до співробітників та студентів коледжу.

Голова наглядової ради НУБіП України, Голова фонду «Моя країна», Депутат Верховної ради України сьомого скликання привітав всіх зі святом, відмітив, що завдяки керівникам спортивних секцій, тренерам, які навчають молодь перемагати себе, боротися чесно і бескорисно, виховується здорове майбутнє покоління. По закінченні вітань були вручені подарунки на спортивний комплекс та відзнаки: керівнику фізичного виховання Михайловій Н.П., викладачам Алюшину В.Г., Атаманчук Т.Г., Костенку В.В., Гриценку П.А.

До слова почергово запрошувалися Депутати обласної ради Єрко Г.Г. та Борисенко Д.В., колеги з НУБіП України директор ННЦ виховної роботи і соціального розвитку Коваленко В.П., голова Первинної профспілкової організації Тарасенко Р.О., начальник відділу з працевлаштування випускників Єресько О.В., заступники Бородянської районної державної адміністрації Корнієнко В.М. та районної ради Черкашин О.П. Іхні виступи-привітання зворушили щирістю, побажаннями успіхів на спортивній арені та в гартуванні волі, рішучості, непохитності й оптимізму, віри в майбутні перемоги. Закликали примножувати славу Немішаївського агротехнічного коледжу. Вручили грамоти та подарунки.

З музичним привітанням для присутніх виступив ансамбль «Зорецвіт» з піснею "Ти моя Україна". Художній керівник О.Приходько.

Від усього серця вітаю спортсменів, тренерів, всіх фахівців галузі фізкультури і спорту та вболівальників зі святом!
Відомо, що заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства, благородство. Ми пишаємося досягненнями спортсменів, які прославляють наш коледж не тільки в Україні, і й у всьому світі. Ці успіхи – результат таланту і наполегливої праці спортсменів, великого внеску тренерів.
Бажаю всім міцного здоров’я, великої вдачі, наполегливості, наснаги та перемог.

Костромська А.М.-зав.бібліотекою

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru