Четвер, 31 серпня 2017 15:22

ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ-ПЕРШОКУРСНИКИ - 2017!

Шановні студенти та батьки!

Ми щиро вітаємо вас із вступом до коледжу та бажаємо вам цікавих й плідних років навчання!

 

31 серпня - останній день літа – для багатьох людей нічим особливим не відрізняється від інших. Та для абітурієнтів – це та точка відліку, з якої починається «велике», доросле життя. Почуття єдності, передчуття нових, незвіданих змін охоплює, мабуть, кожну юну душу, що прийшла в цей день до коледжу, де традиційно відбувається посвята першокурсників у студенти.

 

За традицією відкрити урочисту церемонію посвячення у першокурсники слово було надано директору колледжу В.І.Альохіну: «Шановні першокурсники! Вам є чим сьогодні пишатися, бо Ви стали студентами коледжу, який святкуватиме 105-річчя з дня заснування. І вам, як і усім минулим поколінням студентів та випускників, буде надано почесне право заповнити сторінку славетної історії нашого навчального закладу, що дав нашій державі плеяду видатних вчених  агропромисловому комплексу. Отже, першокурсники, вам належить право творити майбутнє нашого коледжу і зберігати його традиції». Директор познайомив студентів з заступниками директора та зав. відділенями, вручив представникам нового покоління студентів символічний студентський квиток.

З вітальним словом виступив також селищний голова Немішаєва С.В.Замидра, який закликав молодь до нових звершень на славу рідного коледжу.  «Молодість – то найкраща пора. У вас попереду найприємніші моменти життя: побачення, кохання, студентські свята». Успіхів у навчанні побажав молоді  Сергій Володимирович.

Офіційним відкриттям урочистого заходу стало виконання Гімну  України.

Першокурсники дали урочисту клятву, що вони будуть гідними звання студента університету та стануть професіоналами вищого ґатунку. На знак її затвердження пролунав стародавній студентський гімн «Гаудеамус». Вшановуючи пам’ять загиблих у роки Великої Вітчизняної війни, у Афганістані,  на Сході України було покладено квіти до пам’ятників, які знаходяться на території коледжу.

Завідувачі відділень дали добрі поради і настанови, ділилися власним досвідом студентських років та всі зазначали, що вчитися треба завжди, не тільки в студентські роки, а протягом всього життя.

Після урочистої церемонії новоспечені студенти вирушили до своїх майбутніх аудиторій знайомитися зі своїми кураторами і викладачами. А вже 1 вересня для них починається нове життя – студентів коледжу.

Попереду – нелегка дорога до заповітної мети. Побажаймо молодому поколінню успіхів і пам’ятаймо: “Дорогу долає той, хто йде!”

Костромська А.М.- зав.бібліотекою

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru