П'ятниця, 30 червня 2017 11:17

Урочисте вручення дипломів у коледжі

В одному з чарівних куточків Поліського краю, на відстані 35 км. від Києва, знаходиться агротехнічний колледж, заснований у 1912 році. Навчання здійснюється за денною та заочною формами. Багато талановитих, успішних сьогодні людей починали свій життєвий шлях з навчання саме тут. Немішаївський агротехнічний коледж впродовж усієї історії своєї діяльності справедливо вважається осередком здобуття якісної за змістом, демократичної за спрямуванням національної освітньої концепції і стратегії.

 

30 червня 2017 року з теплим промінням сонця після складних випускних іспитів до студентів Немішаївського агротехнічного коледжу  прилинуло радісне й сумне свято, якого немає в жодному календарі. І буває воно лише один раз у житті кожної людини. Урочисте свято вручення дипломів – це не лише прощання з коледжем, а й зустріч із майбутнім, це їхній старт, це і нагадування, що попереду бурхливе море життя, це і перше запрошення на головний іспит – на Людину, особистість.

На святі присутні почесні гості Шевченко О.О., радник голови Київської обласної ради ; депутати обласної ради:  Єрко Г.Г., Федорченко С.М., Кармазін С.В., професор, доктор с.г. наук Бородай В.П. та інші.

Напутні слова звучали з уст  директора коледжу Володимира Ілліча Альохіна. Він  побажав всім щасливої долі, наполегливості, старанності, незабутніх миттєвостей життя, справжніх відкриттів та світлих перемог.

На святковому заході виступив Бородай В.П., професор, доктор с.г. наук НУБіП України, який  поздоровив випускників, їх батьків, близьких і рідних, викладачів, керівництво коледжу, усіх присутніх з цим святом та побажав їм міцного здоров’я, щастя, подальших трудових успіхів на благо нашої держави та запросив на навчання до НУБіП України. Це привітання та запрошення були із задоволенням сприйняті присутніми.
Всі виступаючі бажали  студентам не боятися труднощів у житті, бо вони роблять їх сильнішими, не боятися невдач, бо вони вчать цінувати хвилини радості й щастя. Не забувати своїх однокурсників, викладачів, свою родину, шанувати батьків. Народна мудрість говорить : «Шануй батька і неньку – буде скрізь тобі гладенько».

Звучали слова подяки всім працюючим у коледжі від батька нашого студента-випускника Андрія Шевчука. Слова його  були настільки щирими і добрими, що не викликали жодних сумнівів: коледж для них – це другий дім, це святиня, це храм мудрості й науки.

Тож нехай це свято збереже назавжди пам’ять про незабутні хвилини студентського життя.

Костромська А.М.- зав. бібліотекою

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru