Четвер, 22 червня 2017 11:34

Державні екзамени на відділенні "Ветеринарна медицина"

Пора екзаменів це завжди найтривожніший і найвідповідальніший період у студентському житті. Адже так важливо підтвердити здобуті знання! І особливо якщо це державні екзамени. Не розгубитися, швидко й правильно відповісти на всі запитання, довести, що маєш право приступити до найвідповідальнішої й найнеобхіднішої праці – професії фельдшера ветеринарної медицини.

 

З 19 червня 2017 року на відділенні "Ветеринарна медицина" розпочато роботу державної екзаменаційної комісії з незаразної етіології. До складання державних екзаменів допущено  80 студентів, які виконали всі вимоги навчального плану.

Державна екзаменаційна комісія працює відповідно до нормативно-правових актів, якими керується коледж. Очолює державну комісію завідувач кафедри терапії та клінічної діагностики НУБіП України, к. вет. н. доцент Костенко В.М., члени комісії: завідувач відділення Овчарук В.М. та викладачі Ландаренко Л.С., Шинкарук М.С., Шупик О.В., Грязнова І.В., Мирончук В.М.

Наполеглива праця майбутніх фахівців протягом навчання в коледжі дала успішні результати. Члени державної комісії залишилися задоволені відповідями  випускників та відмітили високий рівень знань майбутніх фельдшерів ветеринарної медицини.

Підготувала Литвинчук О.В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru