Вівторок, 06 червня 2017 17:14

Візит в Німеччину

В період з 1 по 3 червня  2017року делегація у складі ректора Станіслава Ніколаєнка, директора Немішаївського агротехнічного коледжу Володимира Альохіна, регіонального директора школи DEULA в Україні Євген Кабанець здійснили робочий візит в аграрну школу DEULA (м.Нінбург, Німеччина). Метою візиту   вивчення досвіду даних структур в напрямку навчання і підвищення кваліфікації працівників, що задіяні, зокрема, в процесі експлуатації, обслуговування, діагностики і ремонту сільськогосподарської техніки і обладнання та узгодження умов створення центру практичного навчання на базі Немішаївського агротехнічного коледжу.     Першим пунктом візиту була аграрна школа DEULA (м.Нінбург).Учасники делегації детально ознайомились з діяльністю сільськогосподарського навчального центру Deula-Nienburg який працює  під гаслом «Наші знання – ваш успіх». Школа існує з 1926 року. Тут проходять практику студенти з усіх країн світу і підвищують кваліфікацію фахівці.

 

 

 

На сьогоднішній день структура Deula – це відкрита організація, яка належить акціонерам: 60% – палаті сільського господарства Нижньої Саксонії і 40% – регіону Нінбург.

У штаті Deula 60 співробітників, з них 35 – викладачі. Установа володіє 6 га землі, на яких вони можуть демонструвати різні технології вирощування сільгоспкультур, проведення робіт з обробітку грунту. Deula має 29 добре оснащених навчальних класів, 11 майстерень, а також гуртожиток готельного типу на 230 місць. До речі, всі меблі для кімнат виготовляють у навчальних майстернях установи. Як підкреслив директор Deula пан Бернд Антельманн, для підвищення ефективності та якості виробничих процесів викладачі академії на практичних семінарах використовують останні досягнення науки і техніки.

Програма навчання орієнтована на професійне навчання і підвищення кваліфікації фахівців в галузі сільського господарства. При цьому основними складовими цієї програми є орієнтовані на цільові групи семінари та наближені до виробничих умов тренінг-модулі. Програма навчання пропонує наступні напрями:

- ознайомлення з основами агротехніки, а також виробничої технології для продуктів рослинного і тваринного походження;

- оптимізація знань в галузях рільництва та утримування тварин за індивідуального забезпечення ресурсами;

- професійне навчання та підвищення кваліфікації викладачів, майстрів та консультантів в аграрному секторі з питань самостійного ознайомлення з сучасними навчальними матеріалами;

- підтримка місцевих сільськогосподарських навчальних закладів при складанні та реалізації сучасних навчальних програм відповідно до міжнародних стандартів.

Програми практики для студентів можуть бути розраховані від 3,5 місяців до року. В рамках такої практики учасники програми проходять навчання в учбово - дослідницькому с.г. центрі. По закінченню курсів практиканти розподіляються по підприємствам та сімейним фермам. Там  вони живуть та працюють разом з членами родин з ціл’ю ознайомлення структури організації німецького підприємництва. Після проходження практики студенти оформляють звіт.

Вимоги до практикантів:

  • учасники повинні бути студентами аграрних Вузів;
  • повинні бути готовими до практичної діяльності на німецьких підприємствах;
  • мати базові знання німецької мови;
  • мати водійські права;
  • вік – від 18 до 30 років.

 

Відвідали завод CLAAS та провели переговори з керівником школи DEULA-Nienburg Бердом Антельманом.

Поїздка була цікавою та пізнавальною. Німецькі колеги відкрили  свої секрети успішної професійної освіти за дуальною системою і ми разом, в гарячій дискусії, намітили подальші плани співпраці з цього питання. Школа запрошує на курси стажування декількох викладачів з НУБіП та з нашого коледжу. В ході обговорення результатів поїздки одностайно прийшли до висновку, що дуальна система навчання є найбільш ефективною в підготовці кадрів для АПК в коледжах і технікумах.

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru