Субота, 27 травня 2017 11:01

Коледж вітає університет

26 травня  2017 року  відбулося святкування 119- річниці  Національного університету біоресурсів і природокористування України.

 

НУБіП України  пройшов складний, довгий і почесний шлях, постійно удосконалювався і завжди йшов у ногу з часом. Нині університет, як роки тому, готує фахівців для аграрного сектору    і виконує важливе завдання з формування цілісної і гармонійно розвиненої особистості, яка усвідомлює свою належність  до українського народу, зберігає й продовжує українські культурно-історичні традиції. Одним із основних завдань університету є трансформація в Європейську систему вищої освіти. Університетом налагоджені широкі зв'язки з науковими й навчальними закладами Європи та Америки, студенти мають можливість проходити виробничу практику та стажування у фермерських господарствах за кордоном.

Почесними гостями свята були Прем’єр-Міністр України В. Б. Гройсман, віце-прем’єр-міністра з гуманітарних питань В.А. Кириленко, міністр освіти і науки Л.М. Гриневич та інші.

Немішаївський коледж прийняв  активну участь у   святкуванні    119 –ї річниці університету. Широко презентували відвідувачам продукцію рослинництва і тваринництва, методичні напрацювання  викладачів, майстер –класи з усіх спеціальностей.

Учасники художньої самодіяльності коледжу  українськими піснями вітали гостей свята.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru