П'ятниця, 19 травня 2017 07:19

Зустріч з представником ПАТ «Миронівський хлібопродукт»

17.05.2017р. року на зустріч зі студентами відділень «ТВППТ» та «Ветеринарна медицина» завітав представник ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Григоренко Христина.

Нині, ПАТ «Миронівський хлібопродукт», одна з провідних агропромислових компаній України і свою історію веде з 1998.

Основна діяльність холдингу: розведення птиці, виробництво та продаж м'ясної продукції, а саме курятини (ТМ «Наша Ряба», ТМ «Qualiko»), яловичини (ТМ «Сертифікований Ангус») та гуски (TM «Сhateau Galicia», ТМ «Фуа Гра»), м'ясних напівфабрикатів (ТМ «Легко!») та ковбасних виробів (ТМ «Бащинський», ТМ «Дружба Народів», ТМ «Європродукт»).

 

Найвідомішою торговою маркою є «Наша ряба» (з 2002), що суттєво обігнала найближчих конкурентів.

Представник компанії Григоренко Христина ознайомила студентів із програмою «Почни кар’єру з ПАТ «Миронівський хлібопродукт» та кар’єрними можливостями, які вона відкриває.

Під час зустрічі студенти пройшли перший відбір після якого 7 осіб отримали можливість проходження виробничих практики на різних підприємствах холдингу.

Слід також відмітити, що окрім реальних кар’єрних перспектив ПАТ «Миронівський хлібопродукт» забезпечує студентів-практикантів соціальними гарантіями: компенсація коштів за проїзд, безкоштовне житло та харчування за 1 гривню (обід).

Завідувачі відділеннями ТВПТ Вергелес О.П. і «Ветеринарна медицина» Овчарук В.М. та представник ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Григоренко Христина обговорили напрями подальшої співпраці коледжу і ПАТ «Миронівський хлібопродукт». Це надасть можливість поглиблювати фахову підготовку студентів відділень «ТВПТ» і «Ветеринарна медицина», які задіяні у програмі, запрошувати провідних фахівців компанії до участі у підготовці висококваліфікованих фахівців для галузі тваринництва.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru