Четвер, 11 травня 2017 13:40

Виставка педагогічного досвіду

Методична робота коледжу – це цілеспрямована діяльність щодо забезпечення психолого-педагогічної та методичної підготовки викладачів з метою підвищення ефективності їх навчально-виховної діяльності. Вона сприяє особистісному розвитку викладача, його педагогічній майстерності щодо викладання навчальної дисципліни та проведення позааудиторної виховної роботи зі студентами, взаємному збагаченню членів колективу педагогічними знахідками, дає змогу молодим вчитися педагогічної майстерності у досвідчених колег, підтримує у педагогічному колективі дух творчості, прагнення до пошуку, самовдосконалення.

 

Викладачі  навчального закладу працюють над удосконаленням методичного забезпечення.  У коледжі діє з 3 квітня 2017 року виставка навчально-методичних та науково-методичних досягнень викладачів:  «Викладачі - майстри педагогічної ниви, ними пишається коледж», яка передбачає репрезентацію досягнень, пропаганду найефективніших форм і методів навчання і виховання, розкриття системи роботи викладачів.

Викладачі коледжу представили свої напрацювання за 2016- 2017 навчальний рік, це - методичні розробки, електронні посібники, презентації . Виставка об’єднала педагогічний колектив коледжу у пошуку шляхів удосконалення навчально-виховного процесу. А також - це чудова нагода для викладачів-початківців збагатитися цінним досвідом.

Кращі матеріали  будуть відібрані на виставку педагогічного досвіду і творчості молоді  до  ДУ «НМЦ «Агроосвіта».

Костромська А.М.-зав.бібліотекою

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru