Середа, 12 квітня 2017 13:59

Візит першого заступника міністра освіти і науки України В.В. Ковтунця

12 квітня 2017 року до Немішаївського агротехнічного коледжу завітав перший заступник міністра освіти і науки України В.В. Ковтунець, який взяв участь у відкритті Великодньої експозиції «Писанками усміхнувся Великдень»,  відвідав музей українського костюму та писанки, у якому всі бажаючі могли прийняти участь у майстер-класі з розпису писанок «Зірчасті квіти писанки».

 

Бібліотекарі  коледжу Моос Н.П., Матвійчук Л.Г. та Костюченко В.Г.  підготували майстер-класи з писанкарства і ліплення з глини. З  цікавістю прослухали розповідь Моос Н.П. та Матвійчук Л.Г., про давній звичай розписувати писанки перед Великоднем, значення писанки для української родини, традиційні і не традиційні способи оздоблення яєць. Учасники семінару  вперше спробували себе у цій справі, дуже хвилювалися і боялися, що в них нічого не вийде. Але писанка вийшла у кожного! Основна заповідь : «Негарних писанок не буває!». І всі учасники майстер-класу переконалися у цьому, коли на останньому етапі майстер-класу почали знімати віск, і під вогнем свічок розквітли золотаво-червоні орнаменти на їхніх писанках.

Кожен учасник семінару по завершенню майстер - класу тримав у своїх руках власне творіння – писанку-оберіг і щиро повірив, що вона принесе родині взаєморозуміння, щедрість, чистоту почуттів, здоров’я, і благополуччя.

Костюченко В.Г. ознайомив з азами роботи з глиною. Активну участь прийняли в майстер-класі  школярі та студенти коледжу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru