Вівторок, 04 квітня 2017 15:07

Програма сільськогосподарської практики в Данії

4 квітня 2017 року до коледжу завітала делегація на чолі з генеральним директором «Danish international Connections» Наталією Йоргенсен, яка ознайомила студентів 3-4 курсів нашого коледжу з проходженням практики в Данії. Дана програма   практики передбачає  можливість студентам та випускникам аграрних навчальних закладів на проходження сільськогосподарського виробничого стажування на одному з аграрних підприємств Данії, з метою ознайомлення передовими технологіями, методами організації с.г. виробництва. Найчастіше це молочні ферми, свиноферми, птахоферми, норкові ферми або тепличні рослинницькі господарства.

 

Термін стажування: 12 місяців (іноді, в рослинництві, 6-8 місяців).

Робочий час: 37 годин/тиждень. Робочий графік обговорюється індивідуально з роботодавцем. Як правило, робочий процес передбачає постійний контроль, тому в аграрній сфері в Данії розповсюджена особлива система вихідних днів. Вона передбачає два вихідних дні в кінці двох тижнів. Іноді, якщо навантаження у попередніх днях було більше, у практиканта може бути можливість отримати ще один екстра-вихідний (за індивідуальною домовленістю). Якщо існує необхідність виконувати більше роботи, це оплачується як екстра-години, по окремому тарифу.

Відпустка: за кожен місяць практиканту нараховується 2,5 відпускних дні. Час відпуски обговорюється з роботодавцем індивідуально.

Умови проживання: роботодавець забезпечує практиканта житлом та всіма необхідними умовами для проживання.

Медичне страхування: перші 40 днів вашого перебування в Данії не покриваються датською медичною страховкою, тому необхідно в Україні оформити страховий поліс на цей період. По закінченню цього строку ви автоматично отримуєте стандартну медичну страховку, яка надається всім жителям Данії («yellow card»). В страховку входить: безкоштовний огляд у лікаря, деякі субсидії на купівлю ліків, невідкладна безкоштовна медична допомога. Відвідування стоматолога – платне і дуже дороге! Воно не покривається медичним страхуванням.

ПАМ’ЯТАЙТЕ: перші два місяці практики є ВИПРОБУВАЛЬНИМ ТЕРМІНОМ. Якщо практикант не відповідає ВИМОГАМ, негативно ставиться до виконування своїх обов’язків, або за бажанням практиканта, проходження практики може бути призупинено із попередженням ініціюючої сторони за два тижні. У випадку, якщо ініціатива призупинення проходження практики висувається з боку практиканта, представник компанії «Landbrug-Praktikant» приймає участь у врегулюванні проблеми. Якщо винною стороною у проблемі визнається роботодавець, практиканту надається нове місце практики (зміна місця практики може відбуватися тільки ОДИН РАЗ).

Якщо ви маєте досвід роботи в сільському господарстві або просто не боїтесь труднощів цієї роботи, хочете пізнати країну,  повернути свої витрати та ще й привезти щось додому - тоді вперед! Ця програма для Вас! Ви зможете пізнати ближче  культуру Данії, традиції та стиль життя "зсередини", більш глибоко, ніж звичайний турист.

Взяти участь у цій програмі Ви можете, якщо:
- вік між 18 і 28 роками
- Англ. мова на розмовному рівні

Але ті, хто спробував, а це наші студенти випускники Овчарук М.,Романчук О., Смоловик О стверджують: робота в Данії – прекрасна можливість самореалізуватися, заробити грошей та влаштувати своє життя. Тут високий рівень життя (один з найвищих в ЄС!), достойні зарплати та нормальне ставлення до трудових мігрантів. До того ж, працевлаштування в Данії не настільки складне. Робота в Данії для українців доступна на будь-який смак – від неспеціалізованої до висококваліфікованої.

Костромська А.М. – зав. бібліотекою

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru