Понеділок, 27 березня 2017 12:28

Завершення роботи експертної комісії Міністерства освіти і науки України щодо акредитації спеціальності 5.09010103 «Виробництво та переробка продукції рослинництва»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 серпня 2001 року № 978 «Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах» та наказу Міністерства освіти і науки України № 319 А від 15.03. 2017 року «Про проведення акредитаційної експертизи» експертна комісія Міністерства освіти і науки України  здійснювала роботу у складі:

- голова експертної комісії – Поліщук Михайло Іванович, доцент кафедри землеробства, ґрунтознавства та агрохімії агрономічного факультету  Вінницького національного  аграрного університету, кандидат сільськогосподарських наук,

- член експертної комісії – Рогоча Надія Андріївна , завідувач відділення «Виробництво та переробка продукції рослинництва» Березоворудського технікуму Полтавської державної аграрної академії, спеціаліст вищої категорії.

У період з  22.03.2017 р. по 24.03.2017 р. розглянула подані матеріали та провела перевірку безпосередньо у Відокремленому підрозділі Національного університету біоресурсів і природокористування України «Немішаївський агротехнічний коледж» щодо акредитації за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Молодший спеціаліст» зі спеціальності 5.09010103 «Виробництво та переробка продукції рослинництва».

Експертні висновки розташовані в закладці «Доступ до публічної інформації».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru