Субота, 25 березня 2017 09:36

День відкритих дверей

Невдовзі перед майбутніми абітурієнтами постане переломний момент у їхньому звичному житті, доведеться змінювати дитинство на зрілість, прийняти нові правила, нові ритми, нові обличчя. Визначитися з уподобаннями, пріоритетами та особистим шляхом: ким стати? Куди піти навчатися? Вибір професії – важке питання, над яким задумується більшість абітурієнтів.

25 березня 2017 року в ВП НУБіП Україна «Немішаївський агротехнічний коледж» відбувся захід – День відкритих дверей. Участь у ньому взяли старшокласники загальноосвітніх шкіл Київської області та учні професійного ліцею смт. Малин,  профтехучилища м.Коростень Житомирської обл. Майбутні абітурієнти та їхні батьки й усі охочі мали чудову нагоду відвідати наш навчальний заклад. Викладачі та студенти коледжу  гостинно зустріли відвідувачів. Захід проводився за сценарієм, над розробкою якого працювали всі разом. Екскурсія до музею коледжі. Свято відкрили учасники художньої самодіяльності.Кожен номер «зривав» у  читальній залі коледжу  шквал аплодисментів та овацій.

 

Привітав абітурієнтів директор коледжу, кандидат сільськогосподарських наук, доктор філософії в галузі державного управління В.І.Альохін, коротко розповів про коледж, його традиції, зв’язки з підприємствами.

Виступила відповідальний секретар Приймальної комісії Лукерченко Т.П. «З самого ранку ми із задоволенням зустрічаєм тих людей, які зацікавились нашим навчальним закладом. Стало традицією, саме в такі  дні, зустрічатися нам з вами для того, щоб презентувати наш коледж, для того щоб розповісти про наші професії, щоб розказати як навчаються життю, що нового відкривають для себе в житті наші студенти», а на екрані проходила демонстрація слайдів – професій які здобувають у нашому коледжі. Лукерченко Т.П. ознайомила зі змінах в Правилах прийому на 2017 рік.

Наступною ланкою знайомства була екскурсія  по коледжу, що включала в себе огляд  навчальних аудиторій та гуртожитку, їдальні.

Такі зустрічі стали вже традиційними, адже вони дають змогу ближче познайомитись із напрямами підготовки, лабораторіями та кабінетами відповідних професій коледжу, безпосередньо поспілкуватися із керівництвом, а також із викладачами.


Шановні випускники! Якщо ви бажаєте стати висококваліфікованими фахівцями, здобути одну із найсучасніших професій, пройти виробничу практику на передових підприємствах Київщини, то пов`яжіть свою долю з Немішаївським агротехнічним коледжем.

Наступний День відкритих дверей  20 травня 2017 року.

Будемо раді Вас бачити.

Костромська А.М., зав.бібліотекою

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru