Вівторок, 21 лютого 2017 07:24

Зустріч з відомим громадським та політичним діячем, головою наглядової ради НУБіП України ТОМЕНКОМ М.В.

Сьогодні, 20    лютого 2017 року до  ВП НУБІП України «Немішаївський  агротехнічний коледж» завітав кандидат історичних наук, доктор політичних наук, відомий громадський та політичний діяч,   голова наглядової ради НУБіП України,  Микола Володимирович Томенко. Директор коледжу В.І.Альохін ознайомив з історією створення та становлення  коледжу. Не залишилась без уваги унікальна територія  коледжу – студентське містечко.

 

У читальній залі бібліотеки коледжу півтори години зустрічі ми слухали Миколу Володимировича на одному подиху. Настільки глибокі його думки, обширні знання, і вагомий внесок у соціально-економічний, духовний та культурий розвиток суспільства. «Ми повинні показати світу, що Україна – то не лише Чорнобиль і Майдан, а ще багато позитивного і гарного, чим ми, українці, гордимося. Потрібно взяти позитивні об'єднуючі постаті великих українців та подати суспільству в гарній креативній формі», - зазначив Микола Томенко. Саме з цією метою фондом «Рідна країна» був створений такий проект, як «Сім чудес України», в рамках якого вже вийшли серії «Сім чудес України: замки, палаци, фортеці», «Сім природних чудес України» та «Сім туристичних маршрутів України». Також на рахунку фонду сьогодні є більше 20 проектів, присвячених творчій спадщині Тараса Григоровича Шевченка.

Його книга «Україна: історія Конституції», містить дослідження усіх наявних проектів конституцій, демонструє цілісну картину зародження та розвитку традицій українського конституціоналізму від найдавніших часів до сьогодення. Посібник вміщує інформацію про Конституцію Пилипа Орлика, «світоглядну конституцію» Миколи Костомарова, «вільну спілку» Михайла Драгоманова, конституційну концепцію Михайла Грушевського та багато іншого.

На завершення Микола Володимирович подарував бібліотечному фонду коледжу презентовані проекти .

Всі присутні отримали масу задоволення та приемних емоцій від цікавих, захоплюючих та грунтовних розповідей Миколи Володимировича.

Костромська А.М. – зав. бібліотекою

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru