Субота, 11 лютого 2017 07:26

Робота експертної комісії Міністерства освіти і науки України щодо акредитації спеціальності 5.10010201 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання АПВ»

З метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів у Відокремленому підрозділі Національного університету біоресурсів і природокористування України «Немішаївський агротехнічний коледж» зі спеціальності 5.10010201 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» та відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 87-А від 02 лютого 2017 року «Про проведення акредитаційної експертизи», у період з 08.02.2017р. по 10.02.2017р. на відділенні «Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання» працювала експертна комісія у складі:

- голова експертної комісії – Мітін В’ячеслав Миколайович, доцент кафедри «Машиновикористання в землеробстві» Таврійського державного агротехнологічного університету, кандидат технічних наук,

- член експертної комісії – Івашина Марія Богданівна, голова  циклової комісії професійно-практичної підготовки відділення «Механізація сільського господарства» Таращанського агротехнічного коледжу імені Героя Радянського Союзу О.О. Шевченка.

Експертні висновки розташовані в закладці «Доступ до публічної інформації».

 

 

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru