Вівторок, 20 грудня 2016 07:17

Зустріч з заступником Міністра аграрної політики та продовольства України

До Немішаївського агротехнічного коледжу завітала Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Василівна Трофімцева.

 

Основною метою візиту була розмова щодо перспектив працевлаштування випускників аграрного навчального закладу та з якими вимогами роботодавця стикаються випускники на сьогоднішній день. Що потрібно сьогодні вміти та знати аби влаштуватись на роботу. Основними вимогами на сьогодні є знання іноземної мови активність та ініціативність шукача. Для розширення можливостей працевлаштування є співпраця з Українським клубом аграрного бізнесу, самостійний пошук стажування для проходження практики не тільки в Україні а і за її межами. Всі присутні мали можливість поставити запитання заступнику Міністра та отримати відповідь безпосередньо від представника влади.

Слухачі оплесками подякували заступнику Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції О.В. Трофімцевій за проведення неформального діалогу між владою та працівниками і студентами коледжу.

Дорожкіна Н. - провідний фахівець з профорієнтації випускників

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru