П'ятниця, 30 вересня 2016 11:28

Освячення студентського храму Покрови Пресвятої Богородиці та відкриття меморіального знаку героям, які захищали україну

Немов красу вишнього неба, Ти показав, Господи,

і земну красу святої оселі слави Твоєї.

Утверди її на вік віку»

(текст з Чину освячення храму)

Найбільше щастя, неоціненну милість, яку тільки Господь міг залишити і залишив людям на Землі, є Свята Православна Церква, Церква, яку Всевишній створив у День П’ятидесятниці, утвердивши її Зісланням Святого Духа на святих своїх учнів і апостолів. Через цих вибраних галілейських мужів Церква Христова розповсюдилась по всьому Світу, їхніми трудами і сьогодні росте, через народження нових громад і будівництво нових храмів по всій Вселенній, по всій нашій Ненці Україні.

І ось день 30 вересня 2016 р. є пам’ятним і воістину історичним в Немішаївському агротехнічному коледжі. У цю світлу, сонячну днину до храму Покрови Пресвятої Богородиці завітав високий гість – Високопреосвященний Митрополит Переяслав-Хмельницький та Білоцерківський Епіфаній.

При воротах коледжанського подвір’я Його Високопреосвященство, за давнім звичаєм зустрічали коледжани, піднісши Митрополиту Епіфанію коровай. Настоятель  протоієрей о. Ярослав,  запросив  Високопреосвященного Епіфанія освятити святиню . Прохав вознести молитву «за всіх, і за все».

Радість святкування приїхали розділити також священики із ближніх і дальніх парафій.

Насамперед Владика Єпіфаній здійснив чин освячення ,  опісля наніс св. миром знак Св. Хреста на усі стіни споруди.  Наприкінці чину освячення Високопреосвященний  Епіфаній спільно з духовенством та вірними звершив урочистий Хресний хід церковним подвір'ям, під час якого  окропив освяченою водою усіх учасників богослужіння.

За богослужінням молилися ректор НУБіП України Ніколаєнко С.М., декан механіко-технологічного факультету НУБІП України Михайлович Я.М., голова Бородянської районної ради Янковий О.Г., селищний голова Немішаєва Замидра С.В.та інші почесні гості.

На завершення святкового богослужіння Високопреосвященний Епіфаній  звернувся з глибоким і змістовним словом до всіх присутніх. Владика зокрема розкрив духовну значимість храму, - «як Дому Божого на землі», закликавши зокрема - «невтомно і кожнодневно будувати духовні храми – храми своїх душ, вмістилища Духа Святого у собі, також просив сердечно прохати Господа про мир і спокій на Сході України, та перемогу українського війська над агресором.

Високопреосвященний Епіфаній, цього дня відзначив високими церковними нагородами – орденами і благословенними грамотами, - найбільш активних будівничих новоосвяченого храму.

Також опісля нагородження настоятель прот. О. Ярослав звернувся зі словами подяки за візит та звершене освячення храму на адресу  митрополита. Особливим чином Дорогому Гостю подякував  директор коледжу В.І. Альохін.

В цей же день відкрили меморіальний знак героям які захищали нашу Україну.  Освятивши меморіальний знак, директор коледжу Альохін В.І. побажав усім, щоб небо над нашою Україною було завжди чистим, а поля колосилися золотим зерном і щоб ніколи більше не гинули наші солдати від ворожої кулі.

Після хвилини мовчання, до меморіального знаку  поклали квіти .

Вітаючи колектив коледжу з Днем працівника освіти, ректор Станіслав Ніколаєнко відзначив зусилля його освітян за останні роки (недаремно ж він сьогодні є одним із кращим відокремлених підрозділів університету) і побажав нових успіхів. Очільник університету вручив Почесні грамоти НУБіП ряду викладачів і співробітників коледжу.

Як зазначив директор коледжу Володимир Альохін, його колектив виправдає цю характеристику та відзнаки і намагатиметься в подальшому виправдовувати високу довіру. Він подякував ректорату і ректору особисто за те, що колектив знає, яким бути статусом коледжу, і постійну підтримку.

Від механіко-технологічного факультету піснею «Ченці» Вадима Крищенка і Остапа Гавриша коледж привітав декан механіко-технологічного факультету НУБІП України Ярослав Михайлович. І це на фоні освячення храму і свята Віри, Надії, Любові та матері Софії, що припало на цей день, було справді символічним.

А завершальним штрихом свята став концерт художньої самодіяльності коледжу.

Зав. бібліотекою А.М.Костромська

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru