Четвер, 23 червня 2022 06:39

Хочете бути успішними - вчіться!

З метою сприяння усвідомленню студентами важливості набуття освіти, допомоги студентам визначити шляхи вдосконалення власних навичок, виховувати потребу в постійній самоосвітній діяльності 21 червня викладач Криворучко Я.С. провела онлайн виховний захід «Усний журнал на тему «Успішне майбутнє творимо сьогодні» для студентів першого курсу.

Сучасний світ потребує людини з високим рівнем загальної культури, освіти, людини цілеспрямованої, мобільної, здатної швидко орієнтуватися і приймати оптимальні рішення у складних обставинах. Цей перелік вимог сучасності до людини можна продовжувати і продовжувати. Але безперечним залишається одне: чим вищий рівень знань людини, тим більше вона відповідає всім цим вимогам, тим ширші можливості відкриваються перед нею, тим легше знаходить вона своє місце в суспільстві.

Нам відомо чимало людей, чия сила волі, наполеглива праця гідні наслідування. До уваги студентів були запропоновані кілька історій видатних людей світу та України і не лише історії сучасних постатей, а й людей інших епох, які стали успішними завдяки наполегливій роботі. Під час виховної години студенти дізнались «секрети» успішного навчання і зазирнули до скарбниці «Мудрості та пізнання». Студенти по черзі читали мудрі вислови видатних людей, українська народні приказки про освіту, працю і пояснювали їх значення своїми словами. Навчання й виховання майбутніх фахівців неможливо розглядати окремо.

Тому у ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» в процесі навчання студенти не лише оволодівають сумою знань, умінь і навичок, але й навчаються шанобливо ставитись до праці, бути патріотом України, захисником національних інтересів.

Бажаю студентській молоді незламного духу та віри у можливості досягнути успіху і здобути перемогу.

Слава Україні!

Героям Слава!

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін та ІТ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

zoofirma.ru

Увійти