Четвер, 10 лютого 2022 11:27

Безпечний інтернет

Викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій Городник К.В., Ніколаєнко А.І.

8 лютого 2022 року провели онлайн виховну годину до Дня безпечного інтернету «Разом для найкращого Інтернету» для студентів першого курсу. День безпечного Інтернету щорічно відзначається у всьому світі, метою якого є сприяти безпечному та позитивному використанню цифрових технологій для дітей та молоді, а також стимулювати загальнонаціональний діалог щодо використання технологій відповідально, шанобливо, критично та творчо.

В Україні День безпечного Інтернету є одним із ключових для поширення ідей безпечного користування Інтернетом та сучасними цифровими технологіями. Важливість питання безпечного Інтернету зумовлена тим, що сучасна людина не уявляє свого життя без глобальної мережі, оскільки вона дає багато інформації й можливостей.

Молоде покоління не завжди усвідомлює, що може чекати на них у віртуальному просторі. Значимість проблеми безпечного Інтернету потребує постійної уваги з боку закладу освіти та батьків. Від ігор та чатів до потокового мовлення та відео – молоді люди формують інтерактивні розважальні простори, частиною яких вони є.

День безпечного Інтернету 2022 року відзначає роль молодих людей у створенні безпечнішого Інтернету, чи це будуть ігри та створення контенту чи спілкування зі своїми друзями та однолітками. До виховного заходу долучилися викладачі циклової комісії та понад шістдесят студентів. Під час заходу слухачі ознайомилися з основними поняттями безпеки та розглянули види загроз в інтернеті, обговорили компетентності й принципи формування безпечної поведінки підлітків в інтернеті, а також кожен учасник мав змогу перевірити дотримання правил безпечного інтернету.

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій

Додати коментар


Захисний код
Оновити

zoofirma.ru

Увійти