Вівторок, 18 січня 2022 12:00

Профорієнтаційна робота в закладах освіти Макарівської ОТГ

Відомо, що вибір професії є одним з найважливіших кроків у житті. Допомогти майбутнім абітурієнтам зробити цей крок вдало – завдання нашої профорієнтаційної роботи.

12 січня 2022 року викладачі відділення "Електріфікація і автоматизація сільського господарства" нашого коледжу Бернадцький М.П., Єременок П.М., Самойленко П.Г. та Щерба А.О. провели профорієнтаційні заходи в школах Макарівської територіальної громади. Викладачі коледжу відвідали Макарівський ліцей №1, Макарівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня – районна гімназія", Наливайківську гімназію та Ніжиловицьку гімназію. Провели  зустрічі з директорами шкіл і класними керівниками випускних класів.

Викладачі розповіли про спеціальності, які є в коледжі, їх перспективність та затребуваність на ринку праці України, а також про необхідність поглиблення співпраці між коледжем та школами, можливість проводити спільні заходи, семінари, конференції тощо.

З директором Макарівського ліцею №1 Надією Миколаївною  Українець обговорено питання укладання Угоди про співпрацю між нашими навчальними закладами. Проведена робота з потенційними вступниками, яких запрошено на «Дні відкритих дверей», що систематично проводяться в коледжі. Щоб дізнаватись про новини коледжу та бути в курсі всіх подій запросили учнів доєднуватись до коледжанських спільнот у соцмережах, зокрема на Facebook. Instagram. YouTube та на офіційному сайті.

П.Г.Самойленко, викладач відділення "Електріфікація і автоматизація сільського господарства"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

zoofirma.ru

Увійти