П'ятниця, 03 липня 2020 12:15

Випуск-2020!

Навчання – невелика відстань в житті людини, але яка вона значуща. Незчулись студенти Немішаївського агротехнічного коледжу, як за плечима залишилися найкращі дні юності. Відступили будні швидкоплинного студентського життя, з його тривогами і радостями. Настало найвизначніше свято «Випуск молодих спеціалістів - 2020». Вже не студенти - а випускники, кваліфіковані спеціалісти, справжні майстри своєї справи!

Епідеміологічна ситуація змусила всіх підлаштуватися до сучасних реалій і студенти завершували навчання в умовах дистанційних освітніх технологій. Як вручати документи дистанційно? Випускники хочуть в святковій атмосфері отримати дипломи, подякувати викладачам, побачитися з друзями.

Адміністрація коледжу за підтримки випускників і їх батьків вирішила не відміняти свята, а з дотриманням необхідних карантинних обмежень та соціальної дистанції, провести урочистості окремо для кожного відділення і окремо для кожної групи. Тож свято розтягнулося на декілька днів. Дипломи про здобуття ОКР «Молодший спеціаліст» та ОС «Бакалавр» отримали випускники відділення "Аграрний бізнес", "Ветеринарна медицина", «Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання», "Електрифікація і автоматизація сільського господарства", "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва" . Путівку в життя отримали 379  випускників, з них диплом з відзнакою - 67. Шановні випускники! Щиро вітаємо вас! Не зупиняйтеся на досягнутому! Бажаємо, щоб отриманий диплом став не просто документом про вищу освіту, а ключиком, що відчинятиме будь-які двері на шляху до вашої професійної мети!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

zoofirma.ru