П'ятниця, 28 лютого 2020 15:09

Урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста студентам заочно-дистанційної форми навчання

28 лютого 2020 року у ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» відбулося незвичайне свято, якого немає в жодному календарі, - урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста студентам заочної форми навчання спеціальностей «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та «Агроінженерія».

Цей захід - своєрідний рубіж для 33 студентів, які здобули освіту і залишають навчальний заклад. Подія, що зібрала адміністрацію, викладачів коледжу, студентів-випускників і їх рідних, спонукала присутніх до теплих слів, щирих зізнань, душевних спогадів. Щедрими на тепло, любов та гарні слова були виступи директора колледжу Володимира Ілліча Альохіна та заступника директора з навчально-виховної роботи Олександра Володимировича Санченка, завідуючої заочно-дистанційного відділення Людмили Донської. Особливий і святковий настрій створила концертна програма, в якій взяли участь студенти коледжу.

Хочеться вірити, що дипломи молодшого спеціаліста допоможуть випускникам на шляху подальшої реалізації як особистості. Бажаємо Вам не розгубити здобуті знання, виховувати в собі найкращі якості, не втрачати життєвий оптимізм і той запал, який супроводжував Вас протягом всіх років навчання. Бажаємо Вам оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Удачі Вам, нових досягнень, щастя і успіхів!

Донська Л.В. завідувач заочно-дистанційного відділення

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru