Субота, 10 серпня 2019 14:30

З Днем будівельника!

Адміністрація та колектив ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» щиро вітає співробітників з нагоди Дня будівельника!
Свята бувають різні, але свято, яке піднімає на вищий щабель значення професії — важливе для кожного, хто обрав професію будівничого. Таку нелегку, але вкрай потрібну людям. Бо ж, хто не будує, той і не живе.

День будівельника – свято справжніх  майстрів, істинних трудівників та відчайдушних патріотів своєї держави, всіх тих, хто своєю працею прикрашає наш світ!

Хоча у нашому коледжі немає професійних будівельників, але є когорта людей, які під умілим керівництвом  заступника директора з АГР Майстренка С.В. виконують всі необхідні будівельні і ремонтні роботи, це Дзюбанчук О.В., Щека В.І., Києнко П.В., Місюревич В.Б., Титенко П.Д., Олійник П.М.,  та загалом, кожен співробітник нашого колективу – справжній майстер. Адже саме ваша праця – запорука комфорту, затишку та ошатності Немішаївського агротехнічного  коледжу.

Тож нехай фортуна супроводжує вас у всіх починаннях. Плідної та цікавої роботи і чудових результатів! Бажаємо наполегливо і вдумливо закладати фундамент безхмарного щастя, зводити стіну фінансового благополуччя, проектувати втілення бажань і жваво освоювати технологічні процеси особистісного зростання.

Тож нехай з роками зростає майстерність і фінансовий прибуток, хай відмінним буде самопочуття і прекрасним – настрій. Зичимо, щоб трудові будні радували успіхами і досягненнями, а свята – щирими посмішками, дружніми жартами та приємними хвилюваннями! Вдало будуйте особисте щастя, створюйте душевний комфорт і зводьте мости в безхмарне майбутнє!  З святом, Днем будівельника!

З повагою,

Директор ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж»                               В.І.Альохін

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru