Середа, 03 квітня 2019 14:03

Висадка енергетичної верби – шлях до енергетичної незалежності

Зовсім нещодавно, а точніше 18 березня 2019 року на базі ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж»  відбулася зустріч директора коледжу Альохіна В.І. із представниками Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН Сінченко В. М. та Фучило Я. Д. Тоді розглядалися актуальні питання пошуку заміни традиційних енергоносіїв відновлювальними джерелами енергії та перспективи вирощування енергетичних культур  на базі ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж «.

А сьогодні, 03 квітня 2019 року, працівники та студенти коледжу на полі навчально-виробничої лабораторії «Рослинництво» на чолі з директором Альохіним Володимиром Іллічем вже розпочали  посадку верби енергетичної. Керували процесом посадки головний науковий співробітник  Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН України  Фучило Ярослав  Дмитрович- професор, доктор сільськогосподарських наук та завідувач кафедри генетики, селекціїі насінництва ім. проф. М.О. Зеленського НУБіП України Жемойда Віталій Леонідович - доцент, кандидат сільськогосподарських наук.

Зацікавилися цим проектом і в  Бородянській райдержадміністрації, приїхав на поле Корнієнко В. М. - заступник голови райдержадміністрації та керівник районного центру зайнятості Колосовський С.А..

Студенти та працівники коледжу висадили черенків верби енергетичної  на площі близько 1 га. Відомо,що енергетична верба є природним фільтром для очищення ґрунтів від пестицидів та видалення відходів агропромислового виробництва і допоможе нам в майбутньому вирішити енергетичні проблеми і зробити внесок в енергетичну незалежність України.

Беренда Н.Є., Кищук О.І.

Фото Мотілова В.В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru