Четвер, 28 березня 2019 08:47

Всеукраїнська науково-практична конференція «Українська революція 1917-1921 рр.:становлення української державності”

27 березня циклова комісія соціально-гуманітарних дисциплін гостинно запросила учнів та студентів до участі у всеукраїнській науково-практичній конференції “Українська революція 1917-1921 рр.: становлення української державності”.

Це найважливіший і найскладніший період в історії Українського народу ХХ століття, вершина національно-визвольної боротьби, відродження української нації.

З метою вшанування подій столітньої давнини, Президент України 22 січня 2016 року підписав Указ № 17 “Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917–1921 років”. Планом заходів із відзначення цього ювілею та вшанування пам'яті учасників революції на період до 2021 року, передбачено організацію тематичних, навчально-виховних заходів, спрямованих на донесення інформації про ті події, виховання патріотизму, підвищення інтересу до історії України, зокрема в учнівської та студентської молоді.

Конференцію відкрили заступник директора Майстренко С.В.,  Трісунова Т.В.- методист ДУ НМЦ «Агроосвіта»,  Лановюк Л.П. - кандидат історичних наук, викладач кафедри міжнародних відносин і суспільних наук НУБіП України, Скуратівська С.П. - викладач-методист, спеціаліст вищої категорії, викладач гуманітарних дисциплін  та Сивура М.Г.- відмінник народної освіти, викладач-методист ВП НУБіП “Немішаївський агротехнічний коледж”, які наголосили на важливості тематики конференції, особливо, враховуючи нинішній процес державотворення, а також участі молоді у науково-пошуковій діяльності  для дослідження подій минулого.

Всіх учасників привітали та побажали успіхів доповідачам.

Представлені на конференції матеріали були змістовні та цікаві.

По закінченні роботи в секціях викладачі Сивура М.Г. та Костюченко К.М. запросили учасників до екскурсії  по території нашого закладу. Традиційно гості провели фотосесію на одній з «візитівок» коледжу – «Містку бажань».  Також учасники мали змогу відвідати чудову експозицію музею українського костюму в ДУ НМЦ «Агроосвіта».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru