Четвер, 08 листопада 2018 14:44

Ознайомлення студентів з професіями та правилами їх вибору

Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.

Завдання профорієнтації полягає в ознайомленні учнів з професіями та правилами їх вибору, вихованні спрямованості на самопізнання як основу професійного самовизначення; формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії. Компонентами профорієнтаційної роботи є професійна інформація, професійна діагностика, професійна консультація, професійний відбір, професійна адаптація.

8 листопада викладачі та працівники бібліотеки Донська Л.В., Ярош Л.В.,  Вільченко Н.М., Матвійчук Л.Г., Петренко Б.В. провели профорієнтаційну роботу в Коростенському професійно – технічному училищі №16. Теплу зустріч зі студентами нам організував директор училища Синицький Олександр Петрович.

Також нами була проведена профорієнтаційна робота в державному навчальному закладі Малинського професійного ліцею. Директор ліцею Ілючко М.Л.

Дуже вдячні директорам училища та ліцею за співпрацю і підтримку.

Вільченко Н.М.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru