Четвер, 08 листопада 2018 06:36

Профорієнтація в школах Іванківського району

7 листопада викладачі ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» Висогурська Т.І., Городник К.В., Грицак В.О., Лукерченко Т.П. (циклова комісія природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій) та Чалієнко С.О. (відділення «Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання») провели профорієнтаційну роботу в школах Іванківського району – Іванківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Іванківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Шпилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Сукачівському НВО І-ІІІ ступенів, Запрудському НВО І-ІІ ступенів.

 

Викладачі надали учням змістовну інформацію про спеціальності, за якими здійснюється підготовка в коледжі, подальше працевлаштування, матеріальне забезпечення, практичне навчання, соціально-побутові умови, правила прийому на 2019 рік. Також наголошувалося на перевагах та перспективах навчання в нашому коледжі, а саме: досвідчений педагогічний персонал, потужна матеріально-технічна база, можливість проходження виробничої практики за кордоном, продовження навчання за обраним фахом на ОС бакалавр в коледжі або в НУБіП України, зручність транспортного сполучення, різноманітність студентських спортивних секцій та художніх гуртків.

Запросили всіх бажаючих на День відкритих дверей, який відбудеться 24 листопада о 10.00.

Висловлюємо подяку директорам освітніх закладів Коноваленко Надї Федорівні (Сукачівське НВО І-ІІІ ступенів), Ройту Олегу Олександровичу (Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1), Томченко Катерині Василівні (Шпилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів), заступнику директора з виховної роботи Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 за сприяння в проведенні профорієнтаційної роботи  за теплу дружню зустріч, , за проведенні екскурсії кабінетами.

Дякуємо вчителям шкіл за гостинний прийом, доброзичливу атмосферу, теплі та щирі слова на адресу коледжу.

 

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru