Середа, 07 листопада 2018 06:19

Вибір професії – задача з багатьма невідомими

Вибір професії – задача з багатьма невідомими, яку допоможуть вирішити викладачі відділення ТВППТ. Щорічно перед випускниками шкіл з поміж багатьох інших проблем постає та потребує вирішення ще одне, не менш складне і дуже важливе – завдання вибору майбутнього професійного шляху.

Допомогти старшокласникам  знайти відповіді на ці питання завжди готові працівники Немішаївського агротехнічного коледжу  відділення ТВППТ Цупер-Король В.В., Купраш Л.О., Хоменко Г.Г., Атаманчук С.М., Голуб Р.А., Петренко Н.В., Латушко Ю.В., Кривонос Г.А., а також викладачі інших циклових комісій коледжу - Африканова А.Г., Латушко О.Є., ГончаренкоТ.М., Бадюк Л.А., Берник Н.О. Саме вони  5 та 6 листопада 2018 року спільно організували виїзні інформаційно-роз’яснювальні профорієнтаційні заходи для учнівської молоді у 15-ти населених пунктах Київської та Житомирської областей.

Детальна інформація з профорієнтації дозволила учням зрозуміти, які спеціальності вони можуть здобути в нашому коледжі. 
Викладачі наголосили, що молоді, яка формує свої знання та вміння особливо важливо правильно зорієнтуватися в питанні вибору майбутньої професії.

Вергелес О.П. - заввідділення ТВППТ

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru