Понеділок, 05 листопада 2018 17:08

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА ЗІ СТАРШОКЛАСНИКАМИ

Проведення профорієнтації серед учнів шкіл, гімназій, ліцеїв є дуже важливою частиною життя. Це дає можливість ознайомити майбутніх абітурієнтів із вищими навчальними закладами і допомагає молодим людям дізнатися про різновиди спеціальностей, якість та процес навчання у певних ВНЗ і загалом про студентське життя.

З такою метою 5 листопада 2018 р. викладачі ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» Грама А.В., Криворучко Я.С., Шепелюк Л.М. відвідали опорний загальноосвітній навчальний заклад Загальцівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок».

Під час зустрічі викладачі ознайомили майбутніх абітурієнтів зі структурою навчального закладу, широкими перспективами навчання у ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж». Проінформували про напрями підготовки та спеціальності, за якими здійснюється навчання, пріоритетні напрями навчання, умови вступу до нашого коледжу, розвинуту інфраструктуру, можливості отримання робітничих спеціальностей.

Викладачі презентували учням буклети про навчальний заклад та запросили на найближчий День відкритих дверей 24 листопада 2018 року.

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін

та інформаційних технологій

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru