Понеділок, 05 листопада 2018 12:20

Органічне агровиробицтво як спосіб покращення медико-демографічної ситуації в Україні

На базі НМЦ «Агроосвіта»  1 листопада 2018р. відбулася  всеукраїнська Науково-практична конференція «Органічне «Агровиробництво»: Освіта і наука».  Викладачі ВП НУБіП «Немішаївський агротехнічний коледж» Овчарук Н.П., Голуб Р.А., Донська Л., Ярош Л. мали можливість побувати в середовищі  науки, бізнесу та виробництва органічної продукції.

Професійними та змістовними були виступи учасників: Валентини Заєць (Міністерство аграрної політики та продовольства України), Ігоря Будька (Міністерство освіти і науки України), Віктора Камінського (Національна академія аграрних наук України), Олександра Овчаренка (Держпродспоживслужба в м. Києві), Євгена Милованова (Федерація органічного руху в Україні).

Урс Нігглі, доктор, професор, директор Дослідного інституту органічного сільського господарства (FІВL, Швейцарія),  ознайомив із реаліями і перспективами органічного виробництва в світі, наголосив на інноваціях  для справжнього сталого  сільського господарства з метою покращення гарантії якості для споживачів. Зазначив, що ринки для органічних продуктів дуже динамічні. Organc -  це мегатренд для споживачів (здоров'я та природність).

Євген Милованов зазначив, що Україна знаходиться у фазі 2,0 – період  розвитку органічного виробництва, формування стандартів, законопроектів… На даний час Україна постачає якісну  органічну продукцію, сировину в інші країни.

Валентина Заєць зупинилась на  особливостях Закону України «Про основні принципи та вимоги  до органічного виробництва, обігу та маркування  органічної продукції». Наголосила на фінансовій підтримці фермерів на проведення сертифікації.

Під час конференції  було багато цікавих, змістовних виступів, зокрема: Микола Петрович Таркан, директор Липковатівського аграрного коледжу,  наголосив на складній системі  отримання сертифікату, звернувся до міністерства  з пропозицією реально зважити на проблеми для отримання сертифікату на якісні органічні продукти.  Микола Петрович переконаний, що  можна забезпечити українців якісною продукцією  для покращення життя нашої нації.

Кучерук М., к.вет.н., старший викладач кафедри гігієни тварин та санітарії  ім. проф. А.К. Скороходька, НУБіП України, наголосила на необхідності фахового супроводу й наукових досліджень за органічного ведення тваринництва. Зазначила, що попит на корисні (або хоча б не шкідливі) продукти харчування з кожним днем стає все більшим. Здорова їжа повільно, але впевнено стала завойовувати своє місце в нашій країні і в нашому раціоні. Багато хто вже прийшов до усвідомлення життєвої необхідності такого харчування.

Биков М., консультант з органічного виробництва, вважає, що існують такі  проблеми органічного виробництва: значні затрати для старту, відсутність прозорої та прогнозованої ціни продукції, збільшення затрат на виробництво за рахунок механічних обробітків та ручної праці, зменшення урожаю.

Важливим у підготовці лікаря ветеринарної медицини є чітке усвідомлення того, що ж таке органічне господарювання і що означає поняття добробут (благополуччя) тварин. Випробування нових (фітотерапевтичних, гомеопатичних, мікробіологічних) препаратів для поліпшення умов утримання та профілактики хвороб, має бути невід’ємною рисою майбутнього фахівця-ветеринара.

Учасники конференції наголошували на необхідності встановлення тісного зв’язку науки, бізнесу та виробників продукції.

Щира подяка працівникам НМЦ «Агроосвіта» за створення ділової, професійної атмосфери під час проведення всеукраїнської науково-практичної конференції.

Ніна Овчарук

Олена Шевчук

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru