П'ятниця, 02 листопада 2018 17:08

Урок добрих звичок та гарних манер

Про людину кажуть: «У нього погані манери». Що ж мається на увазі конкретно? Манери взагалі - це спосіб тримати себе, зовнішня форма поведінки, поводження з іншими людьми, вирази, що вживаються в мові, тон, інтонація, жестикуляція і навіть міміка. Манери відносяться до культури поведінки людини і регулюються етикетом, який, в першу чергу, передбачає доброзичливе і шанобливе ставлення до всіх людей, безвідносно до їх посади та статусу. І обов'язковою умовою спілкування є делікатність.

В усі часи поганими манерами було прийнято вважати звичку голосно говорити, не добираючи виразів, розв'язність в жестикуляції, неохайність в одязі, грубість, відверта недоброзичливість до оточуючих, зневага до чужих інтересів і запитів, безсоромне нав'язування іншим людям своєї волі і бажань, невміння стримувати своє роздратування, навмисна образа гідності людей, безтактність, лихослів'я, вживання принизливих кличок, прізвиськ. У суспільстві гарними манерами вважаються скромність і стриманість, вміння контролювати свої вчинки, уважно і тактовно спілкуватися з іншими людьми.

01.11.2018 року  в гуртожитках №1,3,4 була проведена бесіда на тему "Уроки добрих звичок та гарних манер". Мета даного заходу - ознайомити студентів з правилами хорошого тону. Розвивати навички культурної поведінки, формувати вміння толерантного спілкування. Виховувати внутрішню культуру, повагу до старших та тепле відношення до менших.

 

 

Вихователі гуртожитків

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru