П'ятниця, 02 листопада 2018 16:30

Органічне агровиробництво: освіта і наука

1листопада викладачі електротехнічних дисциплін Донська Л.В. та Ярош Л.В. відвідали  Всеукраїнську науково- практичну конференцію «Органічне агровиробництво: освіта і наука», яку організували НМЦ «Агроосвіта» та Федерація органічного руху України.

Метою конференції був обмін досвідом науки та виробництва, висвітлення кращих наукових розробок та практичного використання органічних технологій, об’єднання зусиль господарств, наукових та навчальних закладів, інших підприємств та установ, зацікавлених у виробництві та поширенні здорової, безпечної для споживання продукції, закладання ідеї дбайливого ставлення до збереження природних ресурсів, запровадження органічних технологій для вирощування та переробки для сприяння подальшому динамічному та ефективному розвитку органічного руху в Україні.

Органічне виробництво створює нові робочі місця у суміжних галузях, пов’язаних із сільським господарством. Не винятком є і наша спеціальність.

Це біогазові установки для отримання енергії  та біодобрив з біомаси за допомогою анаеробного зброджування. Основні переваги біодобрив після біогазових установок:

- максимальне збереження і накопичення азоту;

- відсутність насіння бур'янів; відсутність патогенної мікрофлори;

- відсутність періоду зберігання;

- стійкість до вимивання з грунту поживних елементів;

- екологічний вплив на грунт.

Земля не дана нам в спадщину, ми взяли її в борг у наших дітей…

Циклова комісія електротехнічних дисциплін.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru