П'ятниця, 02 листопада 2018 15:57

Бережімо тварин – друзів наших менших!

Всіх їх жалійте, люди, не вбивайте,

Небо без птахів – не небо!

Море без риб – не море,

А земля без звірів – не земля.

 

Представники тваринного світу радують нас своєю грацією і красою, дивують силою, швидкістю, спритністю. Вони – природна окраса нашої планети і потребують любові, турботи і захисту.

На жаль, в сучасному світі існує безліч речей, які загрожують життю і майбутньому багатьох тварин: надмірне споживання природних ресурсів, знищення територій проживання, бездумне втручання в екосистему і просто байдуже, а часом і жорстоке ставлення до наших чотириногих друзів.

З метою виховання у підростаючого покоління відповідальності за все живе на нашій планеті, розвитку почуття милосердя і співчуття до тварин, їх збереження, викладачі Кривонос Г.А та Грама А.В. організували для студентів груп А-11, А-12, ТВПТ-21, ТВПТ-22 виховну годину на тему «Бережімо тварин – друзів наших менших!»

Захід дав можливість привернути увагу студентів до вирішення проблем безлічі бездомних тварин, захисту їх від жорстокого поводження, холоду, голоду, винищення. Люди всього світу, які трепетно ставляться до всіх живих істот, співчувають і дбають про них, об`єднують свої зусилля, щоб захистити права домашніх вихованців і зберегти дикий тваринний світ планети.

Реальна і термінова допомога потрібна бродячим тваринам, представникам дикої природи, і пам`ятати про це потрібно завжди.

Бути добрим, любити тварин, оберігати їх – це зовсім не складно!

Інформацію підготували:

Кривонос Г.А. (відділення ТВППТ),

Грама А.В. (ц/к природничих дисциплін та інформаційних технологій).

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru