Четвер, 01 листопада 2018 18:57

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ТА ОБЛАДНАННЯ ІнтерАгро 2018.

Студенти четвертого курсу відділення електрифікації і автоматизації сільського господарства на чолі з викладачами Самойленко Н.Г. та Самойленко П.Г. відвідали 12 МіЖНАРОДНУ ВИСТАВКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ТА ОБЛАДНАННЯ інтерагро 2018.

На виставці представлені останні досягнення і інновації світового і вітчизняного машинобудування для аграрного сектора, сільськогосподарське устаткування для ремонту і сервісу, запчастини, технології точного землеробства і агроклімату, устаткування і технології для рослинництва.

Світ не стоїть на місці і в час нових технологій та інновацій аграрії також потребують технічного прогресу, нововведень та комп'ютеризації. Вперше в Україні на виставці ІнтерАгро 2018 була організована окрема експозиція IT-Corner 2018, яка зібрала близько 30 найкращих компаній на ринку IT-технологій, що спеціалізуються на цифррових та смарт-рішеннях для агробізнесу.

При ознайомленні з експонатами виставки студенти виявили зацікавленість сучасним розвитком агропромислового машинобудування та інноваціями, які застосовуються при виготовленні обладнання та устаткування для АПК. Вони оглядали експонати виставки, задавали питання менеджерам та обмінювались своїми думками стосовно побаченого. Особливу зацікавленість студенти виявили при ознайомленні з електронними системами керування обладнанням та системами автоматизації. Викладачі акцентували увагу студентів на алгоритми побудови електронних систем керування обладнанням та елементну базу, на якій вони виконані.

Циклова комісія електротехнічних дисциплін.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru