Середа, 31 жовтня 2018 14:37

Зустріч адміністрації коледжу зі студентами

Сьогодні, 31 жовтня 2018 р. у актовому залі ВП НУБіП «Немішаївський агротехнічний коледж» відбулися зустрічі адміністрації коледжу на чолі з директором Альохіним В.І. зі студентами всіх відділень почергово.

На зустрічі обговорювали ряд важливих питань, зокрема:

1. Аналіз роботи кожного відділення за період вересень-жовтень 2018 року,   проблеми і завдання та шляхи їх реалізації.

2. Звіт головного бухгалтера Панасюк Т.В. про фінансові надходження та витрати.

3. Реалізація та заходи програми роздільного збору сміття.

4. Звіт голови студентського профкому Панасенко В.С. та вибори нового складу профкому.

5. Аналіз навчального процесу

Декани кожного із п’яти відділень робили аналіз освітнього процесу, звітували про проведені ремонтні роботи та покращення матеріально-технічної бази, дали соціальну характеристику загалом по відділенню  і по кожній групі зокрема, наголосили на завданнях і проблемах, які потребують негайного вирішення.

Головний бухгалтер Панасюк Т.В. детально прозвітувала про фінансові надходження та статті витрат, для кращого розуміння продемонструвала слайд-презентацію. Пояснила про джерела надходження до загального та спеціального фондів.

На зустріч із студентами прибули засновники та представники МПП Рада, підприємства, яке займається заготівлею та переробкою різних видів вторсировини. Перед студентами виступив Семко П.П  - глава Асоціації  з утилізації вторинної сировини,  який презентував програму та  необхідність роздільного збору сміття. Генеральний директор МПП Рада Різніченко В.О. зауважила, що рівень поводження з побутовими відходами-це свідчення рівня нашої культури загалом. Відмітила переваги роздільного збору сміття.

Голова студентського профкому Панасенко В.С. зробив детальний звіт про проведену роботу та використання коштів. Оголосив про свій вихід із керівництва профкому. Директор коледжу Альохін В.І. представив  кандидатури нових членів студентського профкому із числа студентів І-ІІ курсів та представників педагогічного колективу. Володимир Ілліч виніс на розгляд та голосування пропозицію щодо виходу нашого профкому із складу профкому АПК Бородянського району і входження його до освітянського чи до профкому НУБіП України. Варто зазначити, що за дану пропозицію було проголосовано одноголосно.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Санченко О.В. проаналізував навчальний процес та оголосив,  що наступний тиждень з 05 по 09 листопада 2018р.- це тиждень дистанційного навчання. Озвучив проблемні питання та план подальшої роботи.

Ці збори - це свідчення конструктивного діалогу адміністрації коледжу зі студентами задля кращого бачення та вирішення нагальних проблем та подальшого руху вперед.

Кищук О.І.

Фото Мотілова В.В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru