Понеділок, 29 жовтня 2018 20:46

Краще один раз побачити, аніж сім почути

25 жовтня 2018 року студенти рибоводи у супроводі викладачів технологічного відділення Голуб Р.А. та Зайцева О.Р. відвідали День відкритих дверей у Національному університеті біоресурсів та природокористування України. Початок заходу відбувався у стінах факультету тваринництва та водних біоресурсів, де нас привітно зустрічав заступник декана з навчально-виховної роботи С.М. Грищенко, а заступник декана з навчальної роботи Р.Кононенко презентував рідний факультет та наголосив на перевагах навчання в університеті. Наступною була зустріч студентів з ректором університету С. Ніколаєнком, який впродовж виступу підкреслив, що життя – це постійна школа, де ти постійно складаєш екзамени і завдання у ньому видає воно саме, крім тебе їх ніхто не вирішить. Допомогти можуть лише одинадцять власних помічників (твої власні руки та голова). А університет готовий допомогти своїм студентам реалізовуватися, якщо людина налаштована і готова навчатися.

Правила прийому на 2019 рік представив відповідальний секретар приймальної комісії Віктор Шевчук. Особливо запальними були слова голови Студентської організації Максима Паламарчука про студентське життя у НУБіП. Свій виступ він завершив словами «Їжте сало, їжте хліб – найкращий заклад - це НУБіП». І як завжди родзинкою заходу стали виступи творчих студентських колективів університету. Почуття гордості пробирало наскрізь, коли відкривав виступ випускник технологічного відділення нашого рідного коледжу Олександр Маринін з виконанням пісні присвяченої НУБіП у жанрі «реп».

Після завершення концерту студенти відвідали затишні та обладнані лабораторії факультету тваринництва та водних біоресурсів, де виявили бажання бути нашими гідами випускники ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» Роман Вознюк та Влад Левадній. Слова вдячності висловлюємо всім викладачам факультету, а особливо Халтурину М.Б., Вовк Н.І. та Андрющенко А.І. та працівникам деканату. які пригостили студентів гарячим чаєм та смачним печивом. Крім того студенти мали змогу поспілкуватися з попередніми нашими випускниками та переконатися , що НУБіП України є закладом, який дає можливість розкрити свій потенціал сповна.

Підготувала  Голуб Р.А.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru