Понеділок, 29 жовтня 2018 14:18

Засідання навчально-методичної комісії ДУ НМЦ «Агроосвіта» на базі ВП НУБіП України "Немішаївський агротехнічний коледж»

25-26 жовтня на базі ВП НУБіП України "Немішаївський агротехнічний коледж» відділення «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» відбулося засідання навчально-методичної комісії зі спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», що покликано сприяти координації методичної роботи, вирішенню питань організації освітнього процесу, його навчально-методичного забезпечення, спрямованого на підвищення ефективності та якості освіти й удосконалення освітнього процесу з урахуванням провідного світового та вітчизняного досвіду, інноваційних технологій навчання.

Модератор навчально-методичної комісії - методист ДУ НМЦ «Агроосвіта» Вишневська О.В., а члени комісії – фахівці аграрних закладів України, де здійснюється підготовка молодших спеціалістів зі спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва .

Члени комісії ознайомилися з матеріально-технічною базою нашого коледжу та методичним забезпеченням освітнього процесу на технологічному відділенні. Розглянули питання планування та організації освітнього процесу у ВЗО зі спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», проаналізували результати вступної кампанії 2018 року у ВЗО I-II рівня акредитації та забезпечення методичною літературою з підготовки фахівців за спеціальністю та шляхи покращення. Обговорили  особливості формування змісту навчальних планів підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва», з інноваційними підходами до організації практичної підготовки студентів у сучасних умовах та питання співпраці з базами практичного навчання, підготовкою електронних підручників як елементу освітнього середовища, вимогами та методикою їх створення.

26 жовтня члени навчально-методичної комісії відвідали ТОВ «Фірма «Фавор»», одне із підприємств-соціальних партнерів, що забезпечують практичну складову підготовки студентів відділення ТВППТ ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж», де ознайомилися із виробничим процесом та сучасним молокопереробним обладнанням. Також мали змогу спостерігати за всіма технологічними процесами виробництва молочних продуктів. Працівники відділу маркетингу ТОВ «Фірма «Фавор»», дуже привітно зустріли членів комісії, ознайомили з діяльністю підприємства, провели дегустацію широкого асортименту молочної продукції. 
На завершення роботи навчально-методичної комісії Вишневська О.В. спільно з членами комісії, підсумувала опрацьовані пропозиції до формування змісту навчальних планів підготовки молодших спеціалістів за спеціальністю 204, сформувала тематику проведення семінарів-тренінгів зі спеціальності 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» і план роботи комісії на 2019 рік.

Вергелес О.П,

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru